19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA KIRAATHANEDE İŞLENEN CİNAYETİN KATİL ZANLISI OLAN ZİRAAT MÜHENDİSİ TUTUKLANDI

Samsun'da kıraathanede işlenen cinayetin katil zanlısı olan ziraat mühendisi tutuklandı

Samsun'un Atakum ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Azerbaycan Caddesinde bulunan kıraathanede Yunus Kart'ı silahla vurarak öldüren Murat Arslan tutuklandı.

04 Ekim 2018 Perşembe 14:14 ASAYİŞ

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan bir kıraathanede Yunus Kart'ın öldürülmesi olayı ile ilgili gözaltına alınan ziraat mühendisi Murat Arslan mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun'un Atakum ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Azerbaycan Caddesindeki geçtiğimiz gün kıraathanede Yunus Kart'ı silahla öldürdürdüğü iddiası ile gözaltına alınan ziraat mühendisi Murat Arslan ve yanındaki arkadaşı Önder Erdoğan emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Zanlılardan kavga sırasında seken kurşunlardan yaralanan Önder Erdoğan cumhuriyet savcısına ifade verirken fenalaşınca polis nezaretinde hastaneye götürüldü, Murat Arslan ise sevk edildiği nöbetçi hakimlikçe tutuklandı. Olayla ilgili gözaltına alınan ve Murat Arslan'ın silahından çıkan mermi ile yaralanan Önder Erdoğan ise olayla ilgili savcıya ifade verirken fenalaştığı için hastaneye kaldırıldı. Önder Erdoğan tedavisi tamamlandıktan sonra yeniden Samsun Adliyesine sevk edildi.

Cinayet ile ilgili olarak tutuklanan Ahmet Arslan'ın Atakum ilçesinde spotçuluk yapan Yunus Kart'ı husumet nedeni ile silahla vurarak öldürdüğü öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Atakum'da fırsatçılık yapan o süpermarkete zabıta ceza uyguladı

Samsun Atakum'da fırsatçılık yapan o süpermarkete zabıta ceza uyguladı