21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUN'DA KÖTÜ KOKU YAYILAN APARTMANDA CESET BULUNDU

Samsun'da kötü koku yayılan apartmanda ceset bulundu

Samsun'un İlkadım ilçesi Ulugazi mahallesi 100'üncü Yıl Bulvarı üzerinde bulunan bir apartmandan çevreye kötü koku yayıldığı ihbarı üzerine yapılan incelemede Erdal Akkaya isimli şahsın evinde cansız bedeni bulundu.

16 Ekim 2018 Salı 19:16 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesi 100'üncü Yıl Bulvarı üzerinde bulunan bir apartmandan çevreye kötü koku yayıldığı ihbarının yapılması sonrası aynı apartmanda oturan Erdal Akkaya isimli şahıs evinde ölü olarak bulundu.


Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Ulugazi Mahallesi 100. Yıl Bulvarındaki bir apartmandan gelen kötü kokular üzerine vatandaşlar, durumu polis ve sağlık görevlilerine bildirdi. Kötü kokuların yayıldığı apartmana gelen polis ve sağlık görevlileri olay yerine çağrılan itfaiye aracının yardımıyla kapısı kilitli olan apartmandaki bir eve girdi. 

Eve giren görevliler burada yaptıkları incelemede, kötü kokunun yayıldığı apartmanda bulunan evinde yalnız yaşayan Erdal Akkaya (48) isimli şahsı yatağının yanında ölü olarak buldu. Apartmandan yayılan kötü kokunun Erdal Akkaya'nın cesedinden geldiğini tespit eden görevliler cesedi, incelemenin ardından Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ayvacık'ta baraj gölüne düşen araçta Turan Sarıoğlu ölüme böyle gitti

Samsun Ayvacık'ta baraj gölüne düşen araçta Turan Sarıoğlu ölüme böyle gitti