20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA MUCİZE GİBİ KURTULUŞ! 4'ÜNCÜ KATTAN ATLADI, 2 KATTA ÇAMAŞIR İPİNE ASILI KALDI

Samsun'da mucize gibi kurtuluş! 4'üncü kattan atladı, 2 katta çamaşır ipine asılı kaldı

Samsun'un İlkadım ilçesi Yaşardoğu mahallesi Boğalı sokakta eşi ile tartıştıktan sonra oturduğu apartmanın 4'üncü katından aşağıya atlayan kadın mucize eseri 2'inci katta bulunan çamaşır ipine takılı kalarak ölümden döndü.

28 Ocak 2018 Pazar 19:41 ASAYİŞ

Samsun'da eşi ile tartıştıktan sonra oturduğu apartmanın 4'üncü katından atlayan bir kadın, 2'inci katın balkonunda bulunan çamaşır tellerine asılı kaldı.


Samsun'un İlkadım ilçesinde Yaşardoğu Mahallesi Boğalı Sokak'ta bulunan apartmanda eşi ile tartışan 47 yaşındaki Hatice Ç. isimli kadın kendini balkona çıkarak 4'üncü kattan aşağıya attı. Eşi ile tartıştıktan sonra balkondan aşağıya atlayan kadın, mucize eseri aynı apartmanın 2'inci katında bulunan çamaşır tellerine takılarak asılı kaldı.

İlkadım ilçesi Yaşardoğu mahallesinde eşine sinirlenerek intihar teşebbüsünde bulunan ve 4'üncü kattan atlayan Hatice Ç. isimli kadın takılı kaldığı çamaşır ipinden 2'inci katta bulunan komşuları tarafından kurtarıldı. Olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri tarafından tedavi için Gazi Devlet Hastanesine kaldırılan Hatice Ç.'nin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ladik Akdağ Kayak Merkezinde yaşanan araç kuyruğu görenleri şoke etti

Samsun'da Ladik Akdağ Kayak Merkezinde yaşanan araç kuyruğu görenleri şoke etti