27 Ocak 2021 Çarşamba

SAMSUN'DA NARKOTİK POLİSLERİ BELEDİYEYE UYUŞTURUCU OPERASYONU YAPTI

Samsun'da narkotik polisleri belediyeye uyuşturucu operasyonu yaptı

Samsun'da narkotik polisleri belediyede çalışan personellere yönelik uyuşturucu operasyonu yaptı, çok sayıda belediye işçisi gözaltına alındı..

20 Haziran 2020 Cumartesi 12:27 ASAYİŞ

Samsun'da narkotik polislerinin İlkadım Belediyesinde çalışan çok sayıda personele yönelik uyuşturucu operasyonu yaptığı gündeme geldi.


Samsun'da narkotik polisleri zehir tacirlerine yönelik operasyonlarını aralıksız sürdürürken, son yapılan operasyonda ise İlkadım Belediyesinde çalışan çok sayıda işçi gözaltına alındı.

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde ve belediyenin diğer birimlerinde görev yapan bazı personellerin uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alındığı bildirilirken, gözaltına alınanlar arasında belediyede denetimli serbestlik kapsamında çalışan personellerinde yer aldığı öğrenildi. samsunvehaber.com'un haberine göre İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde görev yapan bazı personel ile diğer birimlerde görev yapan personellere yönelik uyuşturucu operasyonu düzenlendi.

samsunvehaber.com'un yayınladığı haberde, olayla ilgili verilen bilgide, Samsun Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü polisleri, İlkadım Belediyesinde çalışan söz konusu şahısları evlerinden ve belediyeye giderek gözaltına aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da arı zehri tedavisinin uygulanacağı 37 milyonluk sağlık yatırımı tamamlandı

Samsun'da arı zehri tedavisinin uygulanacağı 37 milyonluk sağlık yatırımı tamamlandı