26 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN'DA NARKOTİK POLİSLERİ OKUL ÖNLERİNDE DENETİMLERE BAŞLADI

Samsun'da narkotik polisleri okul önlerinde denetimlere başladı

Samsun'da 2018-2019 eğitim öğretim dönemini başlaması ile birlikte Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele polisleri de okul önlerinde uyuşturucu satıcılarına yönelik denetimlerine başladı.

18 Eylül 2018 Salı 13:33 ASAYİŞ

Samsun'da narkotik polisleri, Pusu isimli narkotik köpeği ile birlikte yeni eğitim öğretim döneminin başlaması ile birlikte okul önlerinde uyuşturucu satıcılarına karşı denetim yaptı.


Samsun'un Atakum ilçesinde bazı okulların çevresinde narkotik polisleri tarafından narkotik uygulaması gerçekleştirildi.

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla okulların çevresinde denetim yaptı.Atakum ilçesinde okul önlerinde yapılan denetimlerde özel eğitimli narkotik köpeği Pusu' da katılırken denetimde, okul çevresindeki şüpheli kişilerle şüphelenilen araçlar uyuşturucu yönünden arandı. Samsun'da narkotik polisleri gerçekleştirdikleri uygulamada okul önlerinde bulunan araçların ve sürücülerinin de GBT sorgulamalarını yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın: Tüm sorumluluk bana ait

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın: Tüm sorumluluk bana ait