24 Temmuz 2019 Çarşamba

SAMSUN’DA O MAHALLEDE DOĞALGAZ BOMBA GİBİ PATLADI ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Samsun’da o mahallede doğalgaz bomba gibi patladı ortalık savaş alanına döndü

Samsun’un İlkadım ilçesi İlyasköy ve Fevzi Çakmak Mahallesi ile ile Yenidoğan Mahallesi bölgesinde yaşanan doğalgaz patlaması ortalığı savaş alanına döndürdü.

12 Temmuz 2018 Perşembe 01:22 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesi Fevziçakmak Mahallesi Şehit Korhan Ekiz Bulvarı ile Yenidoğan Mahallesi Aziziye Caddesi'nin kesiştiği noktada meydana gelen doğalgaz  patlamasında şehirde büyük paniğe neden oldu.


Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy ve Fevziçakmak Mahallesi Şehit Korhan Ekiz Bulvarı ile Yenidoğan Mahallesi Aziziye Caddesi'nin bulunduğu yerleşim yerinde gece saat 00:20 sıralarında bir patlama meydana geldi. Yaşanan patlama şehir merkezinde bir çok noktadan duyuldu. Patlamanın ardından olay yerine çok sayıda itfaiye aracı ile bomba imha polisleri sevk edildi. Yaşanan patlamanın doğalgaz patlaması olduğu öğrenilirken İlkadım ilçesi Fevziçakmak Mahallesi Şehit Korhan Ekiz Bulvarı ile Yenidoğan Mahallesi Aziziye Caddesi'nin  bulunduğu yerde çok sayıda iş yeri ile birlikte araç zarar gördü.

Samsun'un İlkadım ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi Şehit Korhan Ekiz Bulvarı ile Yenidoğan Mahallesi Aziziye Caddesinin birleştiği yerde meydana gelen doğalgaz patlamasında edinilen bilgiye göre lokanta, otobüs firması yazıhanesi, berber dükkanı ile araçlar zarar gördü. Olayda can kaybı yaşanmadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlyasköy mahallesinde büyük patlamanın görüntüleri

Samsun'da İlyasköy mahallesinde büyük patlamanın görüntüleri