01 Kasım 2020 Pazar

SAMSUN'DA OĞLUNU ÖLDÜREN BABA NESİM YILDIRIM'A 15 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ

Samsun'da oğlunu öldüren baba Nesim Yıldırım'a 15 yıl hapis cezası verildi

Samsun'da uyuşturucu ve alkol bağımlısı oğlu Çağlar Yıldırım'ı ruhsatsız silah ile vurarak ölümüne neden olan baba Nesim Yıldırım'a mahkeme tarafından 15 yıl hapis cezası verildi.

11 Nisan 2019 Perşembe 21:51 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesinde 'Sizi öldüreceğim' diyerek anne ve babasına saldıran ve evde çıkan kavgada babasının ruhsatsız silah ile ateş etmesi sonucu hayatını kaybeden Çağlar Yıldırım'ın ölümü ile ilgili yargılanan baba Nesim Yıldırım'a 15 yıl hapis cezası verildi.


Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesinde oğlu Çağlar Yıldırım'ı öldürmekten hakim karşısına çıkan tutuklu sanık Nesim Yıldırım ile avukatları duruşmaya katıldı.

Baba Nesim Yıldırım, oğlunu öldürmekten yargılandığı duruşmada yaptığı savunmada, "Allah kimsenin başına böyle bir olay vermesin. Ömrüm boyunca unutmayacağım. Yaşamamın tek sebebi de bakmakla yükümlü olduğum üç kadın var. Bunlar eşim, gelinim ve dört yaşındaki torunum. Hayattan artık başka bir amacım kalmadı. Çok üzgünüm. Allah kimseyi benim durumuma düşürmesin." diye konuştu.

Mahkeme heyeti, baba Nesim Yıldırım'ı kasten öldürme suçundan 15 yıl hapis, ruhsatsız silah taşıma suçundan 6 bin lira para cezasına çarptırdı. 

Olay Samsun'un İlkadım ilçesi Hastane Mahallesi'ndeki evinde 8 Ekim 2018'de Nesim Yıldırım (56), tartıştığı oğlu Çağlar Yıldırım'a (26) tabancayla ateş etmiş, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Çağlar Yıldırım, müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da eski belediye başkanı Hadi Uyar, kayıp olduğu gündeme gelen para ile ilgili açıklama yaptı

Samsun'da eski belediye başkanı Hadi Uyar, kayıp olduğu gündeme gelen para ile ilgili açıklama yaptı