27 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA ÖĞRETMENLİK İÇİN ATAMA BEKLEYEN MERVE ALVER 7'İNCİ KATTAN DÜŞÜP ÖLDÜ

Samsun'da öğretmenlik için atama bekleyen Merve Alver 7'inci kattan düşüp öldü

Samsun'un İlkadım ilçesi 100'üncü Yıl Bulvarı üzerinde bulunan bir apartmanın 7'inci katından cam silerken aşağıya düşen 31 yaşındaki Merve Alver öldü.

26 Kasım 2018 Pazartesi 16:55 ASAYİŞ

Samsun'da öğretmen olmak için atama bekleyen 31 yaşındaki Merve Alver, cam sildiği sırada 7'inci kattan aşağıya düşerek yaşamını yitirdi.


Samsun'un İlkadım ilçesi Hürriyet Mahallesi 100. Yıl Bulvarı'nda bulunan apartmanın 7'inci katında camı silmek için pencereye çıktığı öne sürülen 31 yaşındaki Merve Alver, beton zemine düştü. Samsun'da ailesiyle birlikte yaşayan ve 7'inci kattan aşağıya düşen Merve Alver'in yerde yattığını görenler, 112 Acil Servis ekipleri ve polise haber verdi. Olay yerine gelen Sağlık görevlileri tarafından Samsun Gazi Devlet Hastanesine kaldırılan Merve Alver, burada yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Öğretmenlik için atama bekleyen ve 7 'inci kattan düşerek yaşamını yitiren Merve Alver ile ilgili konuşan apartman görevlisi Murat Tokgöz, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Kahvaltı yaparlarken onlara servis yaptım. Daha sonra camı silerken düşmüş. Babası yanıma geldi, 'Kızım düştü.' dedi. Öğretmendi ama atama bekliyordu. Buradayken yaşıyordu, hastanede ölmüş." diye konuştu.

Olay yerinde inceleme yapan polis ekiplerinin, intihar şüphesi üzerinde de durduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkan aday adayı Fatih Öztürk, bilboardlarda AK Parti logosunu neden kapattırdı

İlkadım Belediye Başkan aday adayı Fatih Öztürk, bilboardlarda AK Parti logosunu neden kapattırdı