19 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN'DA ÖLDÜRÜLEN ÇAĞDAŞ ADIGÜZEL'İN KATİL ZANLISINDAN FLAŞ İTİRAF VE AÇIKLAMALAR GELDİ

Samsun'da öldürülen Çağdaş Adıgüzel'in katil zanlısından flaş itiraf ve açıklamalar geldi

Samsun'un Atakum ilçesinde öldürüldükten sonra cesedi foseptik çukurunda bulunan Çağdaş Adıgüzel cinayeti ile ilgili TV8'de yayınlanan Gerçeğin Peşinde isimli programı telefonla arayan katil zanlısı Ekrem E. cinayeti kendisinin işlediğini itiraf etti.

04 Haziran 2018 Pazartesi 14:44 ASAYİŞ

Samsun'da öldürüldükten sonra cesedi foseptik çukuruna atılan Çağdaş Adıgüzel'in katil zanlısı Ekrem E. cinayeti kendisinin işlediğini itiraf etti.


TV8'de Serap Paköz'ün sunduğu Gerçeğin Peşinde isimli programı telefonla arayan katil zanlısı Ekrem E. Çağdaş Adıgüzel'i öldürdüğünü itiraf ederek flaş açıklamalarda bulundu.Çağdaş Adıgüzel'in öldürülmesi olayı ile ilgili Gerçeğin Peşinde isimli programın muhabiri Rıdvan Elitez'i telefonla arayarak konuşan katil zanlısı Ekrem E.  "Ben cinayeti işleyen kişiyim. Olay öyle anlattıkları gibi değil. Ben 40 yıllık iş adamıyım. Bunlar benim komşumun oğlu. Ben Cuma günü 850 bin liralık alış veriş yaptım. Bunlar beni takip ediyormuş. İki kişi bunun arkadaşı da vardı.  Bir tanesi kaçtı. Ben emniyete de haber gönderdim. Ben teslim olacağım, bu ikinci kişiyi bulun dedim. Beni bunlar keseceklerdi benim lağım çukuruma. O giren lağım çukuruna ben girecektim. Birinin elinde silah birinin elinde bıçak. Beni kafede, kendi yerimde konuşurken, bir alışveriş yapacağım dedim. İstanbul'dan geldim dedim ben. Gidiyorum, gideceğim dedim. Bunlar beni takip ediyormuş." dedi.
Kaynak: SamsunKentHaber


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve İbrahim Özyer'in son sağlık durumu açıklandı

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve İbrahim Özyer'in son sağlık durumu açıklandı