21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUN'DA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN PALET FABRİKASINDA YANGIN ÇIKTI

Samsun'da Organize Sanayi Bölgesinde bulunan palet fabrikasında yangın çıktı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir palet fabrikasında yangın çıktı. Samsun'da palet fabrikasında çıkan yangında itfaiye ekipleri alevlerin arasında kalan bekçi köpeği ile fabrikanın yanında ki ahırda bulunan koyunları kurtardı.

27 Aralık 2017 Çarşamba 12:00 ASAYİŞ

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan bir palet fabrikasında çıkan yangın panik yarattı. Tekkeköy ilçesi Organize Sanayi Bölgesinde yer alan palet fabrikasında çıkan yangına Samsun İtfaiye ekipleri müdahale etti.


Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bir palet fabrikasında çıkan yangın, hasara neden oldu. Alınan bilgiye göre, Tekkeköy ilçesi Kerimbey Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir palet fabrikasında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Polis çevre güvenliği nedeniyle fabrikanın etrafına güvenlik şeridi çekerken, itfaiye de yangına müdahale etti.

Samsun itfaiyesi ekipleri, alevlerin arasında kalan ve fabrikanın önünde zincirle bağlı olan bekçi köpeği ile bitişikteki ahırda bulunan koyunları da kurtardı. Söndürülen yangın sonucu fabrikada büyük çapta hasar oluştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da gökyüzünde görünen esrarengiz ışık bakın neymiş!

Samsun'da gökyüzünde görünen esrarengiz ışık bakın neymiş!