17 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA RASİM SABAH'I ÖLDÜREN POLİS ÇELİK YELEKLE ADLİYEYE GÖTÜRÜLDÜ

Samsun'da Rasim Sabah'ı öldüren polis çelik yelekle adliyeye götürüldü

Samsun'da Saathane Meydanında silahı ile Rasim Sabah isimli genci vurarak öldüren polis gözaltına alınan eşi ile birlikte Samsun Adliyesine çelik yelek giydirilerek götürüldü.

10 Temmuz 2018 Salı 15:12 ASAYİŞ

Samsun'da araç park etme meselesi nedeni ile tartıştığı Rasim Sabah'ı Saathane Meydanında silahı ile vurarak öldüren polis, çelik yelek giydirilerek adliyeye sevk edildi.


Samsun'un İlkadım ilçesi Pazar Mahallesi Saathane Meydanında dün yaşanan olayda araç park etme meselesi yüzünden çıkan tartışmada polis Adem Y. silahı ile Rasim Sabah'a ateş etmişti. Rasim Sabah kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken yaşanan olayda Fatih Çepniler isimli bir gençte polisin silahından çıkan mermi ile yaralanmıştı. 

Olay sonrası gözaltına alınan polis memuru Adem Y ve eşi Aynur Y. Samsun Emniyet Müdürlüğünde ki işlemlerinin ardından bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. Rasim Sabah'ı silahı ile vurarak öldüren polis Adem Y.'nin adliyeye götürülürken üzerine çelik yelek giydirilmesi dikkat çekti.

Öte yandan Rasim Sabah'ı öldüren polis Adem Y. mahkemece tutuklanırken, gözaltına alınan eşi Aynur Y. ise serbest bırakıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin Turan Çakır'ı aracından indirdi iddiasına Külliye'den bu pozla yanıt verdiler

Zihni Şahin Turan Çakır'ı aracından indirdi iddiasına Külliye'den bu pozla yanıt verdiler