24 Temmuz 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA RASİM SABAH'I ÖLDÜREN POLİS MEMURU TUTUKLANDI

Samsun'da Rasim Sabah'ı öldüren polis memuru tutuklandı

Samsun'da Saathane Meydanında Rasim Sabah'ı silahı ile vurarak öldüren polis memuru Adem Y. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

10 Temmuz 2018 Salı 19:37 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım İlçesinde bulunan Saathane Meydanında araç park etme meselesi yüzünden kavga silahı ile ateş ederek ettiği Rasim Sabah'ın ölümüne ve Fatih Çepniler'in de yaralanmasına neden olan polis memuru Adem Y. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


Samsun'da dün Saathane Meydanında araç park etme meselesi nedeni ile tartıştığı Rasim Sabah ve Fatih Çepniler'e silahı ile ateş eden polis memuru Adem Y. bir kişinin ölümüne bir kişinin ise yaralanmasına neden olmuştu. Polis memuru Adem Y. tartıştığı Rasim Sabah'ı silahı ile vurarak ağır yaralanmasına neden olmuştu.

Samsun Saathane Meydanında yaşanan olay sonrası bir iş yerinde polis tarafından gözaltına alınan polis memuru Adem Y. bugün olay esnasında yanında bulunan eşi ile birlikte Samsun Adliyesine sevk edildi.

Mahkeme, Rasim Sabah'ın ölümüne neden olan polis memuru Adem Y'yi tutuklarken eşi Aynur Y.'yi ise ifadesini aldıktan sonra serbest bıraktı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Saathane Meydanında Rasim Sabah'ın vurulma anı görüntüleri

Samsun Saathane Meydanında Rasim Sabah'ın vurulma anı görüntüleri