24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA RUHSATSIZ SİLAHLA YAKALANAN BİR KİŞİ ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI POLİSLERİ TEHDİT ETTİ

Samsun'da ruhsatsız silahla yakalanan bir kişi ortalığı birbirine kattı polisleri tehdit etti

Samsun'da Anıt Park'ta ruhsatsız silahla yakalanan bir kişi, gözaltına alınmamak için direndi, polislere küfür ve tehditler savurarak ortalığı birbirine kattı.

20 Ekim 2017 Cuma 13:02 ASAYİŞ
Samsun polisinin Anıt Park'ta yaptığı uygulama sırasında üzerinde ruhsatsız silahla yakalanan Aykut Ö. isimli kişinin gözaltına alınırken, "Hasmım var, cezaevinden yeni çıkmışım, 5 kişiyi vurmuşum" diye bağırması şok etti.

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Anıt Park'ta ruhsatsız silahla yakalanan Aykut Ö. isimli şahıs gözaltına alınmamak için polislere direnince arbede çıktı. Çıkan arbede sırasında tehditler ve küfürler savuran Aykut Ö. polislerin silahın ruhsatını sorması üzerine, "Hasmım var, cezaevinden yeni çıkmışım, kişiyi vurmuşum" diye bağırdı.

Polislere direnen Aykut Ö. kendisi ile birlikte bir arkadaşının da gözaltına alınması üzerine yine tehditler savurarak, "Bak senin simanı aldım. Sana kendimi vurdutturacağım. O çocuğu bırakmayanın.... Öldürttürürüm lan size kendimi." diyerek bağırdı. Polisler tehditler ve küfürler savuran Aykut Ö.'nün ağzını kapatırken, "Sen silah taşıdığın ve bize direndiğin için gözaltına alındın" diyerek açıklama yaptı. Polislere direnen Aykut Ö. ekip otosuna bindirilerek emniyete götürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ'nün teleskobu Cüce Gezegenin halkasını görüntüledi

Samsun OMÜ'nün teleskobu Cüce Gezegenin halkasını görüntüledi