27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA SAATHANE MEYDANINDA RASİM SABAH'I VURARAK ÖLDÜREN POLİSİN SÖZLERİ ŞOK ETTİ

Samsun'da Saathane Meydanında Rasim Sabah'ı vurarak öldüren polisin sözleri şok etti

Samsun'da Saathane Meydanında araç park etme meselesi nedeni ile kavga ettiği Rasim Sabah isimli genci silahı ile vurarak öldüren polisin, gözaltına alındığı sırada polis aracına binerken söylediği sözler şok etti.

10 Temmuz 2018 Salı 14:41 ASAYİŞ

Samsun'da dün Saathane Meydanında önce tartışıp sonra kavga ettiği Rasim Sabah isimli genci silahı ile vurarak öldüren polisin, polis aracına bindirilirken "Bir daha geleceğim bir daha geleceğim" demesi kan dondurdu.


İlkadım ilçesi Saathane Meydanında dün yaşanan olayda, iddiaya göre araç park etme meselesi yüzünden Rasim Sabah ve Fatih Çepniler ile tartışan polis memuru Adem Y. burada belindeki silahı çekerek Rasim Sabah'a ateş etti. Bir iddiaya göre polis memuru Adem Y. tartıştığı Rasim Sabah ve Fatih Çepniler ile tartıştıktan sonra yanında bulunan eşini bir iş yerine bırakarak tartıştığı şahısların yanına geri döndü. Bu esnada ise yaşanan tartışma sırasında silahını çekerek Rasim Sabah'a ateş etti. 

Yaşanan olay sonrası Saathane Meydanında toplanan vatandaşlar Rasim Sabah'ı vuran polis Adem Y. ye tepki gösterdi. Polis memuru Adem Y. Rasim Sabah'ı vurduktan sonra olay yerine gelen polisler tarafından bir iş yerinde gözetim altına alındı. İş yerinin önünde toplanan vatandaşlar ise Rasim Sabah'ı silahı ile vuran polise tepki gösterdi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi gelirken, vatandaşların tepkileri devam etti. Gözaltına alınan polis Adem Y. polisler tarafından ifadesi alınmak üzere iş yerinden çıkartılarak ekip otosuna götürüldü. Bu esnada vatandaşların tepkisi de sürerken, polis otosuna binerken Rasim Sabah'ı silahı ile vuran polis Adem Y'nin "Bir daha geleceğim, bir daha geleceğim" demesi dikkat çekti.

Öte yandan Samsun'un İlkadım ilçesinde araç park yeri nedeniyle çıktığı öne sürülen kavgada Rasim Sabah'ı silahı ile vurarak öldüren polis AdemY. ve eşi Aynur Y. bugün Samsun Adliyesine sevk edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Yunus

14 Temmuz 2018 Cumartesi 14:16

Adam gibi haber yapın, önce tartıştığı sonra öldürdüğü yazmayın...Tartışmayı başlatanlar polisin anasına avradına küfür edip elmacık kemiğini ve butnunu kıranlardır...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Rasim Sabah'ı öldüren polis çelik yelekle adliyeye götürüldü

Samsun'da Rasim Sabah'ı öldüren polis çelik yelekle adliyeye götürüldü