31 Mayıs 2020 Pazar

SAMSUN'DA ŞAHİNKAYA KANYONUNDA KAYBOLAN ÜNİVERSİTELİ TÜRKMEN GENÇTEN HABER ALINAMIYOR

Samsun'da Şahinkaya Kanyonunda kaybolan üniversiteli Türkmen gençten haber alınamıyor

Samsun Vezirköprü ilçesinde bulunan Şahinkaya Kanyonunda akrabalarına "Yeter bu kadar yaşamak" diyerek video mesaj gönderen Türkmenistan uyruklu üniversite öğrencisi Yusuf Hojayev'dan iki gündür haber alınamıyor.

16 Ocak 2019 Çarşamba 12:34 ASAYİŞ

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yer alan Şahinkaya Kanyonuna gelerek kamp kuran   İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi Türkmenistan uyruklu Yusuf Hojayev akrabalarına gönderdiği video mesaj sonrası kayıplara karıştı.


Vezirköprü ilçesi Şahinkaya Kanyonunda kaybolan  İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi Türkmenistan uyruklu Yusuf Hojayev'in bulunması için arama çalışmaları sırasında gencin çadırı, montu ve çantası bulundu. 

Şahinkaya Kanyonuna geldikten sonra çektiği bir video mesajda ailesine bir "En iyi okulda okuyorum. Param var, her türlü imkanım var. Yeter bu kadar yaşamak. Beni bulursanız buradaki insanları suçlamayın" diyen Türkmenistan uyruklu Yusuf Hojayev'dan iki gündür haber alınamadığı öğrenildi. Türkmenistan uyruklu Yusuf Hojayev'ı gönderdiği video mesaj sonrası Şahinkaya Kanyonuna gelen yakınları, burada yaptıkları arama sırasında kayıp gencin çantası, çadırı ve montunu buldu. 

Samsun Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) Arama ve Kurtarma Şubesi ekipleride kayıp olan İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi Türkmenistan uyruklu Yusuf Hojayev'in bulunması için Şahinkaya Kanyonunda canlı ve ceset arama köpekleri ile arama çalışması başlattı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın: Güçlü bir Yılport Samsunspor geliyor

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın: Güçlü bir Yılport Samsunspor geliyor