17 Temmuz 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA SİGORTACININ PORSCHE OTOMOBİLİ VE 450 BİN LİRASINI ÇALAN SANIKLARA CEZA YAĞDI

Samsun'da sigortacının Porsche otomobili ve 450 bin lirasını çalan sanıklara ceza yağdı

Samsun'da sigortacı Okay Altın'ın evinden 450 bin TL değerinde para, ziynet eşyası ve antika para bulunan iki adet çelik kasa ile 400 bin liralık Porsche marka otomobilini çaldığı iddia edilen sanıklara hapis cezası verildi.

23 Kasım 2017 Perşembe 21:55 ASAYİŞ

Samsun'da sigortacı Okay Altın'ın Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde  bulunan evinden 400 bin lira değerinde Porshe marka otomobili ile birlikte 450 bin TL değerinde para ve ziynet eşyasının çalınması olayı ile ilgili yargılanan sanıklar hapis cezası aldı.


Samsun'da 12 Mayıs 2015 tarihinde yaşanan hırsızlık olayı sonrası, zanlılar kurulan özel ekip tarafından İstanbul'da yakalanmıştı. Sigortacı Okay Altın'ın evini soymaktan yargılanan ve aralarında Öz Diyarbakır Sofrası isimli iş yerinin sahibi olduğu iddia edilen Mehmet Altın ile Çelikler Marketin sahibi olduğu ileri sürülen Veysel Çelik'in de aralarında bulunduğu sanıklar, bugün görülen duruşmada işledikleri suç ile ilgili ayrı ayrı maddelerden 19 yıl ile 10 yıl arasında değişen hapis cezaları aldı.

Bugün görülen davada, sigortacı Okay Altın'ın evinin soyulması olayından yargılanan sanıklardan Gülcan Sağlam, Hamit Çınar, Eşref Karakurt, Mehmet Altın, Veysel Çelik hapis cezası aldı. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Askeri aracın devrilmesi sonucu 1 asker şehit oldu

Askeri aracın devrilmesi sonucu 1 asker şehit oldu