25 Ekim 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA ŞOK! AK PARTİLİ ESKİ BELEDİYE BAŞKANININ CİNSEL İÇERİKLİ GÖRÜNTÜLERİ VARMIŞ

Samsun'da şok! AK Partili eski belediye başkanının cinsel içerikli görüntüleri varmış

Samsun AK Parti camiası şokta! Eski Belediye başkanını cinsel içerikli görüntüleri varmış.. Samsun'da AK Partili eski Belediye Başkanı O.G.'nin cinsel içerikli görüntülerinin olduğu kesinleşti.

19 Mayıs 2020 Salı 19:52 ASAYİŞ

Samsun'u sarsan iki siyasetçiye ait skandal cinsel içerikli görüntü iddiasında dün flaş bir gelişme yaşandı ve iddianın muhatabı olan siyasetçinin şikayeti ile bazı basın mensupları ile iş adamları Cinayet Şube tarafından gözaltına alındı.


Samsun siyasi kulislerinde uzun bir süredir konuşulan ve doğru olup olmadığı bilinmeyen bir siyasetçiye ait cinsel içerikli görüntü iddiasının, yapılan şikayet üzerine gerçekleştirilen gözaltıların ardından gerçek olduğu ortaya çıktı.

Dün Samsun'da bazı basın mensupları ile iş adamları gündeme gelen cinsel içerikli görüntü iddiaları ile ilgili Cinayet Şube tarafından gözaltına alındı. Konuyla ilgili ifadeleri alınan isimler daha sonra serbest bırakıldı. İşin ilginç olan tarafı ise gözaltı olayının gerçekleşmesinde müşteki ve şikayetçi olarak AK Partili eski belediye Başkanı O.G.'nin yer alması dikkati çekti.

Eski belediye Başkanı O.G.'nin avukatının dilekçesinde, O. G'nin cinsel içerikli görüntüleri nedeniyle şantaj ve tehdit yapıldığı belirtiliyordu. Samsun kamuoyunun dilinden düşmeyen ve AK Parti camiasında da konuşulan skandalın böylelikle gerçek olduğu şikayet dilekçesinde yer alan ifadelerle tescillenmiş oldu. 

AK Partili eski belediye başkanı O. G.nin bir bayan ile çekildiği öne sürülen cinsel ilişki görüntülerinin, kim yada kimler tarafından nasıl ve ne şekilde çekildiği, görüntülerin nasıl ve ne şekilde birilerinin eline geçtiği ise merak konusu oldu. Görüntülerin Meşe Tesislerinde gizli kamera ile çekildiği ve O. G'ye belediye başkanlığı döneminde de bu görüntülerle şantaj yapıldığı, yapılmaya çalışıldığı da iddialar arasında. 31 Mart seçimlerinde AK Parti tarafından aday gösterilmeyen O. G.'nin ismi seçimlerin üzerinden geçen bir yıl sonra cinsel içerikli görüntü iddiaları ile yeniden gündeme geldi.

Olayın ve skandalın kamuoyuna yayılması nedeniyle, O. G'nin artık bu durumun gizlenecek bir tarafının kalmaması sebebiyle, kendisine söz konusu görüntülerle tehdit ve şantajda bulunan kişi ve kişiler hakkında şikayetçi olduğu ve olayı kabullendiği öne sürüldü.

Yapılan gözaltılarda ise şüphelilere 'O.G'ye ait cinsel içerikli görüntülerin' sorulması ve soruşturmanın da bu konu üzerinden yapılıyor olması, AK Parti camiasında da şoke etkisi yarattı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 19 Mayıs'ın 101'inci yılı coşku içinde kutlandı

Samsun'da 19 Mayıs'ın 101'inci yılı coşku içinde kutlandı