27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA SOKAKTA DÜŞÜRDÜKLERİ 27 BİN 200 LİRAYI KAYBEDEN ÇİFTİN PARASI BULUNDU

Samsun'da sokakta düşürdükleri 27 bin 200 lirayı kaybeden çiftin parası bulundu

Samsun'da emeklilik işlemleri için biriktirdikleri zarf içinde ki 27 bin 200 lirayı sokakta düşüren çiftin para dolu zarfını alıp giden şahıs 30 güvenlik kamerası incelenerek bulundu.

29 Haziran 2018 Cuma 22:18 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesi Cedit mahallesinde emeklilik işlemleri için biriktirdikleri 27 bin 200 lirayı sokakta düşüren Muhammet Yıldırım ve Fatma Yıldırım çiftinin kayıp olan parası bulundu.


Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu ve Gazi Polis Merkezi Suç Önleme Bürosu polisleri, sokakta zarf içinde 27 bin 200 lira tutarında parasını düşüren Muhammet Yıldırım ve Fatma Yıldırım çiftine akşam saatlerinde sevindirici bir haber verdi.

Emeklilik için biriktirdikleri zarf içinde ki 27 bin 200 lirayı sokakta düşüren ve bu zarfı sokaktan alan bir kişi kayıplara karışmıştı. Emeklilik için biriktirdikleri paranın kaybolması ile gözyaşlarına boğulan Yıldırım çifti, bir eczanenin güvenlik kamerasında yapılan incelemede düşürdükleri para dolu zarfı alıp giden bir kişiyi tespit ederek polise şikayetçi olmuştu. 

Şikayet üzerine çalışma başlatan Samsun polisi, 30 güvenlik kamerasını inceleyerek Muhammet-Fatma Yıldırım çiftinin düşürdüğü parayı alıp giden şahsı tespit etti. Para dolu zarfı alan şahsın 34 yaşında ki M.A olduğunu belirleyen polisler, şahsın evine gitti. Samsun polisi M.A'nın evinde yaptıkları aramada sokakta düşürülen para dolu zarfı bularak Muhammet Yıldırım ve Fatma Yıldırım  çiftine iade etti. Çiftin para dolu zarfını alan M.A ise sorgulanmak üzere Emniyete götürüldü.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

YKS'nin birinci oturumu bugün tamamlandı

YKS'nin birinci oturumu bugün tamamlandı