26 Mayıs 2020 Salı

SAMSUN'DA SON 4 GÜNDE 3 KİŞİ İNTİHAR ETTİ

Samsun'da son 4 günde 3 kişi intihar etti

Samsun'da 4 gün içinde 3 kişi intihar etti.. Samsun'da geçtiğimiz günlerde borç bunalımı nedeni ile bir kişi kemerle kendini asarken, bir muhtar adayı silahla, bugün ise iki çocuk babası ise 4'üncü kattan atlayarak intihar etti.

14 Şubat 2019 Perşembe 19:14 ASAYİŞ

Samsun'da son dört gün içerisinde 3 kişinin intihar etmesi dikkat çekti. Samsun'da 4 gün içinde biri kemerle kendini asarak, diğeri silahla kendini vurarak ve bir kişide yüksekten atlayarak hayatına son verdi.


Samsun'un Atakum ilçesinde 3 gün önce 41 yaşındaki M.Ş girdiği borç bunalımı sonucu evinde kendini kemerle asarak yaşamına son verdi.

Yaşanan bu intihar olayının ardından Samsun'un Canik ilçesinden bir intihar haberi geldi. Canik ilçesi Karşıyaka mahallesinde yaşayan ve eski muhtar adayı olduğu öğrenilen Hulusi İnan silahı ile kendini vurarak intihar etti.

Samsun'da bugün akşam saatlerinde ise evli ve iki çocuk babası bir kişi 4'üncü kattan atlayarak intihar etti. Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Anakent İş Merkezinde meydana gelen intihar olayında Dursun İnanmak isimli bir kişi iş merkezinin 4'üncü katından atlayarak yaşamına son verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 20 yılda yapılan 4 yerel seçimde hangi parti ne oy aldı, hangi isimler aday oldu

Samsun'da 20 yılda yapılan 4 yerel seçimde hangi parti ne oy aldı, hangi isimler aday oldu