19 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN'DA SOSYAL MEDYADA TERÖR PROPAGANDASI OPERASYONU: 3 GÖZALTI

Samsun'da sosyal medyada terör propagandası operasyonu: 3 gözaltı

Samsun'da Zeytin Dalı harekatı ile ilgili sosyal medyada terör propagandası yaptıkları tespit edilen SYKP Samsun İl Eşbaşkanları İlhan Cüre ve Meral Aslan ile Halkevleri Samsun Temsilcisi Şeyma Özberk, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

25 Ocak 2018 Perşembe 14:57 ASAYİŞ

Samsun'da Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi(SKYP) Samsun İl Eşbaşkanları İlhan Cüre ve Meral Aslan ile birlikte Halkevleri Samsun Temsilcisi Şeyma Özberk, Zeytin Dalı harekatı ile ilgili sosyal medyada terör propagandası yaptıkları iddiası ile gözaltına alındı.


Samsun'da Zeytin Dalı Harekatı'na yönelik, sosyal medya hesapları üzerinden terör örgütü propagandası yapıldığı iddiasıyla 3 kişi gözaltına alındı.

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Zeytin Dalı Harekatı'yla ilgili sosyal medyada gerçek dışı paylaşımlar ile terör örgütlerinin propagandasını yapanlara yönelik çalışma başlattı. Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) Samsun İl Başkanlığı ve Halkevleri Samsun Temsilciliğinin resmi sosyal medya hesaplarından terör propagandası yapıldığını tespit eden ekipler, operasyon düzenledi.

SYKP Samsun İl Eşbaşkanları İlhan Cüre ve Meral Aslan ile Halkevleri Samsun Temsilcisi Şeyma Özberk, gözaltına alındı.

Öte yandan Samsun'da Zeytin Dalı Harekatı'na yönelik, sosyal medya hesapları üzerinden terör örgütü propagandası yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 zanlı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da FETÖ'nün 3 mahrem imamı saklandıkları gaybubet evinde yakalandı

Samsun'da FETÖ'nün 3 mahrem imamı saklandıkları gaybubet evinde yakalandı