25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN'DA TANINAN İŞ ADAMI İSMET YÜCELOĞLU'NDAN ÜVEY KARDEŞE ŞOK İŞKENCE İDDİASI

Samsun'da tanınan iş adamı İsmet Yüceloğlu'ndan üvey kardeşe şok işkence iddiası

Samsun'un tanınan işadamı İsmet Yüceloğlu'nun üvey kardeşi Halil Yüceloğlu'na sakallarını pense ile yolup başında sigara söndürerek işkence yaptığı iddiası şok etkisi yarattı.

25 Şubat 2018 Pazar 19:24 ASAYİŞ

Samsun'un tanınmış işadamlarından olan İsmet Yüceloğlu'nun şirket hesaplarında 10 milyon TL açık olduğu gerekçesi ile üvey kardeşi Halil Yüceloğlu'na sakallarını pense ile yolup, dağ evinde üzerine benzin dökerek işkence yaptığı gündeme geldi. 


Samsun'da petrol istasyonu bulunan işadamı İsmet Yüceloğlu tarafından işkenceye maruz kaldığını söyleyen Halil Yüceloğlu, "Sakallarımı pense ile yolup başımda sigara söndürdü. Üzerime benzin döküp beni yakmaya kalkıştı" dedi.

Samsun'un Atakum ilçesinde benzin istasyonu bulunan işadamı İsmet Yüceloğlu hakkında üvey kardeşi Halil Yüceloğlu'na işkence yaptığı iddiası ile 48 yıl hapis istemi ile dava açıldı. İddiaya göre İsmet Yüceloğlu, mahkemeye intikal eden olayda üvey kardeşi Halil Yüceloğlu'nu şirket kasasından çıkan 10 milyon TL açıktan sorumlu tuttu. Kasada çıkan açığı kabul etmeyen Halil Yüceloğlu, iddiaya göre benzin istasyonunda İsmet Yüceloğlu tarafından sakalları pense ile koparılıp, başında sigara söndürülerek işkenceye maruz kaldı. İsmet Yüceloğlu'nun daha sonra üvey kardeşi Halil Yüceloğlu'nu dağ evine götürerek burada da üzerine benzin döküp yakma tehdidinde bulunarak işkenceye devam etti.

Atakum ilçesinde bulunan Yüceloğlu Petrol'ün sahibi işadamı İsmet Yüceloğlu'nun üvey kardeşi Halil Yüceloğlu'ndan işkence ile tüm haklarından vazgeçtiğine dair vekalet aldığı ileri sürüldü. Üvey ağabeyi İsmet Yüceloğlu'nun vekaleti aldıktan sonra kendisini bıraktığını ve olayla ilgili şikayetçi oldu.  Geçtiğimiz yıl yaşandığı gündeme gelen şok olayda İsmet Yüceloğlu'nun şikayet üzerine gözaltına alındığı ve adli kontrol şartı ile serbest sırakıldığı öğrenildi. 

Samsun'da üvey kardeşi Halil Yüceloğlu'nu sakallarını pense ile koparıp, başında sigara söndürmek ve dağ evinde üzerine benzin döküp yakma eylemleri nedeni ile işadamı İsmet Yüceloğlu hakkında 48 yıl hapis cezası istemi ile dava açıldığı bildirildi.  İsmet Yüceloğlu'nun bu dava ile ilgili hakim karşısına çıkacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ'de rektörün kızına yardımcı doçentlik kadrosu verildi!

Samsun OMÜ'de rektörün kızına yardımcı doçentlik kadrosu verildi!