24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA TERÖR PROPAGANDASI İDDİASI İLE GÖZALTINA ALINAN 3 KİŞİ İLE İLGİLİ FLAŞ GELİŞME

Samsun'da terör propagandası iddiası ile gözaltına alınan 3 kişi ile ilgili flaş gelişme

Samsun'da Zeytin Dalı harekatı ile ilgili sosyal medyada terör propagandası yaptıkları iddiası ile gözaltın alınan Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) Samsun İl Eşbaşkanları İlhan Cüre ve Meral Aslan ile Halkevleri Samsun Temsilcisi Şeyma Özberk ile ilgili mahkemeden flaş karar..

29 Ocak 2018 Pazartesi 13:45 ASAYİŞ

Samsun'da Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili sosyal medyada terör propagandası yaptıkları iddiası ile gözaltına alınan Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) Samsun İl Eşbaşkanları İlhan Cüre ve Meral Aslan ile Halkevleri Samsun Temsilcisi Şeyma Özberk ile ilgili mahkeme kararını verdi.


Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alınan Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) Samsun İl Eşbaşkanları İlhan Cüre ve Meral Aslan ile Halkevleri Samsun Temsilcisi Şeyma Özberk'in emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Sosyal medyada Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili terör propagandası yaptıkları iddiası ile gözaltına alınan 3 kişi Samsun Adliyeyesine  sevk edildi.  Gözaltına alınan zanlılar, çıkarıldıkları mahkemece yurt dışına çıkış yasağı konularak adli kontrol şartıyla salıverildi.

Samsun'da 25 Ocak 2018 tarihinde SYKP Samsun İl Başkanlığı ve Halkevleri Samsun Temsilciliğinin resmi sosyal medya hesaplarından terör propagandası yapıldığını tespit etmiş, SYKP İl Eşbaşkanları Cüre ve Meral ile Halkevleri Samsun Temsilcisi Özberk'i gözaltına alınmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ayvacık Belediyesi Başkanı Mustafa Belur çok sayıda akrabasını işe aldı

Samsun'da Ayvacık Belediyesi Başkanı Mustafa Belur çok sayıda akrabasını işe aldı