11 Nisan 2021 Pazar

SAMSUN'DA TUTUKLANAN DAİRE BAŞKANININ KASASINDAN 10 MİLYON TL PARA ÇIKTI

Samsun'da tutuklanan daire başkanının kasasından 10 milyon TL para çıktı

Samsun'da bir süre önce gözaltına alınarak tutuklanan Daire Başkanının evinden 10 milyon TL para ve ziynet eşyalarının çıktığı gündeme geldi.

25 Aralık 2020 Cuma 11:45 ASAYİŞ

Samsun'da bir süre önce gözaltına alınarak tutuklanan Daire Başkanının evinden 10 milyon TL para ve ziynet eşyalarının ele geçirildiği gündeme geldi.


Samsun Büyükşehir Belediyesinde Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin Karakaş'ın rüşvet iddiası ile tutuklanması sonrası evinde yapılan aramada 10 milyon TL para çıktı.

Rüşvet iddiaları üzerine başlatılan teknik takip sonrası Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Karakaş, geçtiğimiz günlerde gözaltına alınmıştı. Karakaş'ın Samsun Büyükşehir Belediyesinde bulunan makam odası ve evinde polisler tarafından yapılan aramada ise çelik kasa içerisinde 10 milyon TL para ile birlikte ziynet eşyalarının ele geçirildiği, para ve ziynet eşyalarına soruşturma dosyası kapsamında el konulduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Vatandaş

06 Şubat 2021 Cumartesi 10:08

Bir kurum içerisinde bu derecek büyük rüşvet yada yolsuzluk işini bir kişinin tek başına yapması mümkün değil. Akıllı geçinen paragözün birini yemledileri belli. İşin esasını inip görmedim, duymadım, bilmiyorum diyen üç maymunları takibe almak lazım.

Muhterem

27 Aralık 2020 Pazar 11:35

Bravo kent haber bu işn üzerine farklı haberlerle giden tek gazetesin. Bu kişi yani B K çalıştığı tüm belediyelerde bu kadarhaksız servet yaptıysa hiçmi belediye başkanları amirlerinin haberi olmadı,kimbilir kimlere ne menfaat sağladı müdür olurken,kadroya geçerken, daire başkanı olurken bunlar araştırılsın esas..

Takipçi

25 Aralık 2020 Cuma 11:42

Bugüne kadar çalıştığı tüm belediye ve başkanları yargılanmalı belediye hesapları incelenmeli kasadan çıkanlar tekbaşına yapılacak iş değil bu bir şebeke işi ekip işi bu işin dibine inilmeli ..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun İl Başkanından flaş iddia! Mustafa Demir kendisini uyaran bürokrata işine bak dedi

CHP Samsun İl Başkanından flaş iddia! Mustafa Demir kendisini uyaran bürokrata işine bak dedi