18 Ağustos 2019 Pazar

SAMSUN'DA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ KADIN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ OLAN KOCASINI BIÇAKLADI

Samsun'da üniversite öğrencisi kadın araştırma görevlisi olan kocasını bıçakladı

Samsun'da üniversite öğrencisi olan 22 yaşındaki Sevim V. evde yemek yapma meselesi yüzünden kavga ettiği araştırma görevlisi kocası Hidayet V.'yi bıçaklayarak ağır yaraladı.

04 Kasım 2018 Pazar 16:23 ASAYİŞ

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde öğrenim gören evli kadın, Atakum ilçesinde bulunan evlerinde yemek meselesi yüzünden kavga ettiği araştırma görevlisi kocasını bıçakladı.


Samsun'un Atakum ilçesi Cumhuriyet mahallesinde yaşanan olayda, iddiaya göre yemek hazırlamadığı gerekçesi ile araştırma görevlisi Hidayet V. üniversite öğrencisi eşi Sevim V. ile tartıştı. Evde çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken, üniversite öğrencisi Sevim V., 2 yıllık eşi olan araştırma görevlisi Hidayet V.'yi mutfaktan eline geçirdiği bıçak ile karın bölgesinden bıçaklayarak ağır yaraladı.  Araştırma görevlisi kocası Hidayet V.'yi evde bıçaklayan Sevim V. daha sonra telefonla 112 Acil Servisi arayarak yardım istedi.

Eşi tarafından bıçaklanan ve ağır yaralanan araştırma görevlisi Hidayet V.  olay yerine gelen ambulans ile OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Kocasını bıçaklayarak ağır yaralayan Sevim V. ise polis tarafından gözaltına alındı.

Üniversite öğrencisi eşi Sevim V. tarafından bıçaklanan araştırma görevlisi Hidayet V.'nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Öte yandan araştırma görevlisi eşini bıçaklayarak ağır yaralayan üniversite öğrencisi Sevim V. sevk edildiği adliyede adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor fırtınası! U19 ve U15 takımlarından gol yağmuru

Yılport Samsunspor fırtınası! U19 ve U15 takımlarından gol yağmuru