26 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA UYUŞTURUCU SATICILARI SERBEST! BİSİKLET HIRSIZLIĞI YAPAN ÇOCUKLAR TUTUKLU

Samsun'da uyuşturucu satıcıları serbest! Bisiklet hırsızlığı yapan çocuklar tutuklu

Samsun'un İlkadım ilçesinde motorlu polisler tarafından 50 adet ekstasy, 64 adet uyuşturucu hap, ruhsatsız tabanca ve sustalı bıçak ile yakalanan 3 kişi serbest bırakıldı.

23 Ekim 2018 Salı 18:24 ASAYİŞ

Samsun'da 50 adet ekstasy, 64 adet uyuşturucu hap, ruhsatsız tabanca ve sustalı bıçak ile yakalanan şahıslar serbest kalırken, geçtiğimiz haftalarda bisiklet çaldığı için 4 çocuğun tutuklanması çelişki yarattı.


Samsun'un İlkadım ilçesinde asayiş uygulaması sırasında bir araç içerisinde bulunan 3 kişinin üzerinden 50 adet ekstasy, 64 adet uyuşturucu hap, ruhsatsız tabanca ve sustalı bıçak çıktı. Polisler, 50 adet ekstasy, 64 adet uyuşturucu hap, ruhsatsız tabanca ve sustali bıçak ile yakalanan 3 kişiyi gözaltına alırken, ele geçirilen 50 adet ekstasy, 64 adet uyuşturucu hap ve ruhsatsız tabancanın sabihi olduğu belirlenen Emin B.'de olayla ilgili yakalandı. Olayda asayiş uygulaması sırasında gözaltına alınan İ.M, ve İ.B serbest bırakıldı.

Samsun Emniyet Müdürlüğüne götürülen ve burada ifadese alınan 50 adet ekstasy, 64 adet uyuşturucu hap ve ruhsatsız tabancanın sahibi olduğu iddia edilen Emin B. ise sevk edildiği adliyede mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. 

Öte yandan Samsun'un Atakum ilçesinde geçtiğimiz haftalarda bisiklet hırsızlığı yaptıkları belirlenen yaşları 14, 16 ve 17 olan 4 çocuk ise çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanmıştı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta'dan Türklük-İstiklal Marşı ve öğrenci andı açıklaması

Erhan Usta'dan Türklük-İstiklal Marşı ve öğrenci andı açıklaması