20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA VİCDANLARI SIZLATAN OLAY! DİLENMEYİ KABUL ETMEDİ DİYE OĞLU VE GELİNİ DAYAK ATTI

Samsun'da vicdanları sızlatan olay! Dilenmeyi kabul etmedi diye oğlu ve gelini dayak attı

Samsun'da Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali civarında yerde yatarken bulunan yaşlı kadın, dilenmeyi ret ettiği için oğlu ve gelini tarafından dövüldüğünü söyledi.

04 Haziran 2018 Pazartesi 13:19 ASAYİŞ

Samsun'da 83 yaşındaki yaşlı bir kadına dilencilik yapmayı kabul etmediği gerekçesi ile oğlu ve gelini tarafından dayak atıldığı iddiası vicdanları sızlattı.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan 83 yaşında ki yaşlı kadın Elif P. , "Dilencilik yap dediler. Ben de yapmam dedim. Ben Müslümanım. Dilenmek istemeyince oğlum ve gelinim beni dövdü" dedi.

Kanal D Haber'in Samsun Temsilcisi Serdar İpek'in haberine göre, oğlu ve gelini ile birlikte Adana'dan Samsun'a gelen yaşlı kadına dilencilik yaptırılmak istendi. Yaşlı kadın oğlu ve gelininin dilencilik yapması yönünde ki isteğini red edince darp edilerek Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminalinin yakınlarında yaralı halde bırakıldı. Samsun'da tedavisi yapılan yaşlı kadın taburcu edilirken, oğlu ve gelinini yakalanması için çalışma başlatıldı.

Öte yandan dilenmeyi kabul etmediği için oğlu ve gelini tarafından dövülen 83 yaşında ki Elif P. koruma altına alınarak Samsun'da huzurevine yerleştirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da CHP'den listeye giremeyen eski il başkan Akcagöz, ilçe ilçe seçim çalışması yapıyor

Samsun'da CHP'den listeye giremeyen eski il başkan Akcagöz, ilçe ilçe seçim çalışması yapıyor