17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA VİLLADA KUMAR OYNAYANLARA BASKIN! İŞADAMI VE AVUKATLAR GÖZALTINA ALINDI

Samsun'da villada kumar oynayanlara baskın! İşadamı ve avukatlar gözaltına alındı

Samsun'da KoronaVirüs yasaklarına rağmen lüks bir villada kumar oynayan işadamı ve avukatlardan oluşan 50 kişi polis baskını sonucu gözaltına alındı.

26 Aralık 2020 Cumartesi 15:31 ASAYİŞ

Samsun'da KoronaVirüs yasaklarını ihlal ederek Atakum ilçesinde bulunan lüks bir villada kumar oynandığı ihbarı üzerine, polisler söz konusu adrese baskın yaptı.


Atakum ilçesi Güzelyalı mahallesinde bulunan villada kumar oynandığı ihbarı sonrası çok sayıda polis ekibi adrese giderek operasyon yaptı. KoronaVirüs yasaklarına rağmen villada toplu halde kumar oynayan 50'ye yakın kişi yapılan baskında gözaltına alındı. SamsunHaberAjansı.net haber sitesinden Şahin Binici'nin haberine göre, kumar baskınında gözaltına alınanlar arasında tanınan işadamları ile birlikte Samsun Barosuna kayıtlı avukatların da yer aldığı belirtildi.

Samsun polisi tarafından yapılan kumar baskınında, villada bulunan bazı şahısların kaçmaya çalıştıkları bu nedenle söz konusu adrese takviye ekiplerin sevk edildiği bilgisine de yayınladığı haberde yer veren SamsunHaberAjansı, kumar oynanan villadan şahısların tek tek çıkartılarak ekip araçlarına bindirildiğini ve ardından Samsun İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldüklerini aktardı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandas rıza

28 Aralık 2020 Pazartesi 01:01

İsimde verinde samsunlular bilsin ifşa olsunlar

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir, Ankara'dan Samsun'a döner dönmez Ayvacık'ta yol çalışmalarını inceledi

Mustafa Demir, Ankara'dan Samsun'a döner dönmez Ayvacık'ta yol çalışmalarını inceledi