29 Mayıs 2020 Cuma

SAMSUN'DA YPG'Lİ İKİ SURİYELİNİN ARDINDAN DEAŞ ÜYESİ BİR IRAKLI DA TUTUKLANDI

Samsun'da YPG'li iki Suriyelinin ardından DEAŞ üyesi bir Iraklı da tutuklandı

Samsun'da terör örgütü PYD-YPG'de aktif görev yapan iki Suriyeli'nin tutuklanması sonrası düzenlenen DEAŞ operasyonunda ise Irak uyruklu bir kişi tutuklandı.

20 Aralık 2018 Perşembe 17:59 ASAYİŞ

Samsun'da terörle mücadele polislerinin İlkadım ilçesinde düzenlediği operasyonda terör örgütü DEAŞ üyesi oldukları iddiası ile gözaltına alınan 3 kişiden 1'i tutuklandı.


Samsun'da terörle mücadele operasyonları aralıksız sürüyor. Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi polisleri tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan operasyonda PYD-YPG terör örgütünde aktif görev yapan iki Suriyeli tutuklanırken, DEAŞ'a yönelik yapılan bir diğer operasyonda ise gözaltına alınan Irak uyruklu 3 kişiden 1'i tutuklandı.

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi polislerinin İlkadım ilçesinde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Irak uyruklu 3 zanlıdan Q.M.K.A'nın emniyetteki işlemleri tamamlandı. Adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

Samsun'da Terörle Mücadele Şubesi polisleriningerçekleştirdiği başarılı operasyonda gözaltına alınan  Irak uyruklu Y.Y.I.I. ve S.M.S.A'nın emniyetteki işlemleri ise sürüyor.

Samsun'da gözaltına alınan zanlılar, iki gün önce DEAŞ üyesi olduğu iddiasıyla gözaltına alınmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir Tekkeköy ilçesinde pazar yerini gezdi

AK Parti Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir Tekkeköy ilçesinde pazar yerini gezdi