27 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA YÜK ASANSÖRÜ FACİASI! KAYIP İKİ İŞÇİNİN CESETLERİ BULUNDU

Samsun'da yük asansörü faciası! Kayıp iki işçinin cesetleri bulundu

Samsun'da kayıp olarak aranan sıhhi tesisatçı Reşat Özdemir ve boya ustası Nurettin Oruç'un cesetleri İlkadım ilçesi Hançerli mahallesi Necipbey caddesinde bulunan bir binanın zemin katında bulundu.

03 Şubat 2018 Cumartesi 18:47 ASAYİŞ

Samsun'da sıhhi tesisatçı Reşat Özdemir ve boya ustası Nurettin Oruç'un cesetleri bir  binanın zemin katında bulundu. Samsun'da yaşanan korkunç olayda polislere kayıp başvurusu yapılan iki işçinin çalışmak için girdikleri binada yük asansörünün düşmesi sonucu hayatlarını kaybettikleri ortaya çıktı.


Samsun'un İlkadım ilçesi Hançerli Mahallesi Necipbey Caddesi'nde bir binanın zeminindeki yük asansöründe 2 kişiyi ölmüş halde bulan vatandaşlar, polise haber verdi. Polisin yaptığı incelemede, sıhhi tesisatçı Reşat Özdemir (63) ile boya ustası Nurettin Oruç'un (66), 6 katlı dükkanın tadilatını yapmak için yük asansörünü kullandığı, en üst kata çıkmasının ardından halatın kopması sonucu zemine düşen asansördeki Reşat Özdemir ve Nurettin Oruç'un hayatını kaybettiği belirlendi. Polis ekiplerinin çalışmasının ardından binada yük asansöründe bulunan Reşat Özdemir ve Nurettin Oruç'un cesetleri, otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Bu sırada olay yerine gelen Reşat Özdemir ve Nurettin Oruç'un yakınları fenalık geçirdi. 

Öte yandan Reşat  Özdemir ve Nurettin Oruç'un yakınlarının polise giderek, dünden bu yana kendilerinden haber alamadıkları yönünde ihbarda bulundukları öğrenildi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak Nebiyan Dağında kara saplanan aracı iterek kurtardı

Samsun Valisi Osman Kaymak Nebiyan Dağında kara saplanan aracı iterek kurtardı