30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN'DAN HANGİ İSİMLER TERÖRDEN ARANANLAR LİSTESİNDE! İŞTE O İSİMLER

Samsun'dan hangi isimler terörden arananlar listesinde! İşte o isimler

Samsun'dan hangi isimler terörden arananlar listesinde. FETÖ'den aranan gri ve turuncu listedeki Samsunlu isimler..

23 Ocak 2020 Perşembe 04:48 ASAYİŞ

Terörden arananlar listesinde Samsun'dan bir çok isim gri ve turuncu listede yer alıyor. FETÖ terör örgütünden Samsun'da hangi isimler terörden arananlar listesinde, başlarına kaç lira para ödülü konuldu.


İçişleri Bakanlığının kırmızı, mavi, yeşil, turuncu ve gri kategorilerde aranan teröristler listelerinde, Samsun'dan çok sayıda isim FETÖ/PDY Terör örgütünden aranıyor.

FETÖ/PDY terör örgütünün Samsun imamı olarak tanınan ve şuan firari olarak aranan örgütün Kenya sorumlusu Bilal Karaduman dahil olmak üzere çok sayıda isim, terörden arananlar listesinde bulunuyor. 
 
FİRARİ SÖZDE SAMSUN İMAMININ BAŞINA BÜYÜK PARA ÖDÜLÜ KONDU
FETÖ terör örgütünün sözde firari Samsun imamı olan ve Kenya'da olduğu istihbarat kaynakları tarafından bilinen Bilal Karaduman, terörden arananlar listesinde turuncu kategoride yer alıyor. Firari imam ve terörden arananlar listesinde turuncu kategoride bulunan Bilal Karaduman'ın başına ise 1 milyon'ye kadar ödül konuldu.

SAMSUN'DA GRİ KATEGORİDE YER ALAN İSİMLER
İçişleri Bakanlığının aranan teröristler listesinde gri kategoride ise Samsun'dan şu isimler yer alırken, gri kategoride bulunan ve aranan söz konusu isimlerin başına ise 500 bin TL'ye kadar para ödülü konulduğu öğrenildi.FETÖ'NÜN SAMSUN FİRARİLERİ
Öte yandan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası eski Meclis Başkanı Muharrem Durmuşoğlu, İsmail Başpınar, Özgür Kaya, Cemal Bilim, Ali Arukan, Metin Madsar, Nevzat Çelik, Karadeniz İşadamları Federasyonu (KASİF)'in eski başkanı Osman Reis, Gürmed Medikal'in sahibi Mehmet Sungur, Yaşar Aydın, sözde Samsun imamı Ömer Yazıcı ise halen FETÖ/PDY terör örgütünden aranan firari isimler.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr
Yasal Uyarı: Hukuki her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilse dahi 
Samsun Kent Haber'e ait özel haberler kopyalanamaz, başka sitelerde yayınlanamaz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Terörden aranan biri Samsunlu iki ismin başına büyük para ödülü konuldu

Terörden aranan biri Samsunlu iki ismin başına büyük para ödülü konuldu