30 Kasım 2021 Salı

SAMSUNLU ASKER CANER MAYENDAĞI MERSİN'DEKİ OTOBÜS KAZASINDA ŞEHİT OLDU

Samsunlu asker Caner Mayendağı Mersin'deki otobüs kazasında şehit oldu

Mersin'de KKTC'ye gidecek askerleri taşılan yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu 5 askerimizin şehit olduğu kazada, Samsun doğumlu Caner Mayendağı isimli askerimizinde şehit olduğu bilgisi geldi.

27 Temmuz 2020 Pazartesi 13:22 ASAYİŞ

KKTC'ye gidecek askerleri taşıyan yolcu otobüsünün kaza yapması sonucu 5 askerimiz şehit olurken, şehit olan askerlerden biri olan Caner Mayendağı'nın Samsun doğumlu olduğu bildirildi.


KKTC'ye gidecek olan askerleri taşıyan yolcu otobüsünün sabah saatlerinde Mersin'de kaza yapması sonucu 5 askerimiz şehit olmuştu. Mersin'de yaşanan otobüs kazasında şehit olan 5 askerin isimleri belli oldu. Yaşanan kazada Melih KIZILTEPE (Sürücü / sivil ), Süleyman SAVAŞ (Sürücü - sivil )  Samet ÇALDIR (Er) Memleket Bursa Yıldırım,  Caner MAYENDAĞI (Er) Memleketi Samsun,  Mustafa DAGLI (Er) Memleketi MersinTarsus,  Kerim ARSLAN (Er) Memleketi Sulakyurt Kırıkkale şehit oldu.

Mersin'de yaşanan otobüs kazasında şehit olan askerlerinden bir olan  Caner Mayendağı'nın ise Samsun'un İlkadım ilçesi doğumlu olduğu bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP'li Belediye Başkanı Biyokütle Santralinin faydalarını anlattı

CHP'li Belediye Başkanı Biyokütle Santralinin faydalarını anlattı