19 Ocak 2022 Çarşamba

SAMSUNLU ASKER CİHAT ŞENGİL TEDAVİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDE ŞEHİT OLDU

Samsunlu asker Cihat Şengil tedavi gördüğü hastanede şehit oldu

Mersin'de meydana gelen otobüs kazasından yaralı olarak kurtulan Samsunlu asker Cihat Şengil tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.

25 Ağustos 2020 Salı 10:53 ASAYİŞ

Mersin'in Mut ilçesinde 27  Temmuz tarihinde yaşanan otobüs kazasından bir acı haber! KKTC'ye gidecek askerleri taşıyan otobüs kazasından  yaralı kurtulan Samsunlu asker Cihat Şengil şehit oldu.


Samsun'un Vezirköprü ilçesi doğumlu olduğu açıklanan şehit asker Cihat Şengil yaklaşık bir aydır Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görüyordu. KKTC'ye gidecek olan askerleri taşıyan otobüsün Mersin'in Mut ilçesinde geçirdiği kazada Samsun nüfusuna kayıtlı Caner Mayendağı'da şehit olmuştu. Şehit Caner Mayendağı'nın ardından Samsun'a aynı otobüs kazasından ikinci haber geldi. Korkunç kazadan  yaralı olarak kurtulan ve tedavi görün Vezirköprü nüfusuna kayıtlı asker Cihat Şengil'in de hastanede yaşam mücadelesini kaybederek şehit olduğu açıklandı.

Samsun doğumlu şehit asker Cihat Şengil'in cenazesinin ailesinin yaşadığı Eskişehir'de yarın toprağa verileceği bildirildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ünlü doktor Hayati Akbaş KoronaVirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı

Ünlü doktor Hayati Akbaş KoronaVirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı