20 Eylül 2021 Pazartesi

SAMSUNLU ŞEHİT EMRAH ARSLAN VE FATİH GÜNEY'İN İNTİKAMI ALINDI! 7 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Samsunlu şehit Emrah Arslan ve Fatih Güney'in intikamı alındı! 7 terörist öldürüldü

Samsun'un Vezirköprü ilçesi doğumlu sözleşmeli er Emrah Arslan ve Astsubay Çavuş Fatih Güney'in şehit olduğu El Bab'da ki terörist saldırı sonrası, 7 terörist öldürüldü.

25 Temmuz 2021 Pazar 12:14 ASAYİŞ

Samsunlu şehit Emrah Arslan ve Fatih Güney'in intikamı alındı! 7 terörist öldürüldü. Milli Savunma Bakanlığı iki askerimizin şehit olduğu El-Bab'da ki terörist saldırı sonrası düzenlenen operasyonda 7 teröristin öldürüldüğünü duyurdu.


El-Bab'da gerçekleşen terörist saldırıda Samsun'un Vezirköprü ilçesi doğumlu sözleşmeli er Emrah Arslan ile İstihkam Astsubay Çavuş Fatih Güney şehit olmuştu. Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada iki şehidin ardından teröristlere yönelik OBÜS atışları ile düzenlenen operasyon ile ilgili şu bilgiler verildi.
"Fırat Kalkanı bölgesinde 2 kahraman silah arkadaşımızı şehit eden teröristlere misliyle karşılık verilmiş, yapılan etkili atışlar sonucu terör mevzileri yerle bir edilmiş ve ilk belirlemelere göre en az 7 teröristin etkisiz hâle getirildiği tespit edilmiştir. Şehitlerimizin kanını yerde bırakmadık, bırakmayacağız. Bölgede operasyon ve atışlar devam ediyor. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kıymetli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun."


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

KFMİB Başkanı İlyas Edip Sevinç fındık rekoltesinde yaygara kopartanları eleştirdi

KFMİB Başkanı İlyas Edip Sevinç fındık rekoltesinde yaygara kopartanları eleştirdi