20 Ağustos 2019 Salı

SAMSUNLU ÜNLÜ YOU TUBER EMRE ÖZKAN'IN CENAZESİ MEMLEKETİ HAVZA'DA TOPRAĞA VERİLDİ

Samsunlu ünlü You Tuber Emre Özkan'ın cenazesi memleketi Havza'da toprağa verildi

Samsun doğumlu Ünlü You Tuber Emre Özkan, İstanbul Bağcılarda stüdyoda çıkan yangında hayatını kaybederken, cenazesi memleketi Havza ilçesinde toprağa verildi.

14 Kasım 2018 Çarşamba 16:16 ASAYİŞ

Samsun doğumlu olan ünlü You Tuber Emre Özkan, İstanbul Bağcılar'da bulunan stüdyoda çıkan yangında kız arkadaşı Nahide Cansu Kovancı ile birlikte ölü olarak bulunurken, Emre Özkan'ın cenazesi memleketi Samsun'un Havva ilçesine getirilerek toprağa verildi.


İstanbul Bağcılar'da çıkan yangında hayatını kaybeden ve youtuber olarak bilinen Emre Özkan'ın cenazesi, Samsun'un Havza ilçesinde defnedildi.

Havza ilçesine bağlı Aslançayırı Mahalle Camisi'ne getirilen 25 yaşındaki ünlü You Tuber Emre Özkan'ın cenazesi, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından aynı mahalledeki mezarlıkta toprağa verildi. Cenazeye Emre Özkan'ın ailesinin yanı sıra Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ömer Büyük ile vatandaşlar katıldı.

İstanbul'da dün, bir pasajdaki müzik stüdyosunda çıkan yangında dumandan zehirlenen ve youtuber olarak bilinen Emre Özkan ile kız arkadaşı Nahide Cansu Kovancı yaşamını yitirmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da yeni müze inşaatında işçiler çatıya çıktı üzerilerine tiner döküp eylem yaptı

Samsun'da yeni müze inşaatında işçiler çatıya çıktı üzerilerine tiner döküp eylem yaptı