20 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUNLU VATANDAŞIN 50 BİN LİRASINI ÇALAN ÖZBEK GELİNİN YAKALANMA ANI

Samsunlu vatandaşın 50 bin lirasını çalan Özbek gelinin yakalanma anı

Samsun'un Alaçam ilçesi doğumlu Turgut Aydın'ın 50 bin lirasını çalarak evlilik vaadi ile dolandırarak ortalardan kaybolan Özbek gelin, İstanbul'da yakalandı. Dolandırıcı Özbek gelinin yakalanma anı görüntüleri.

09 Aralık 2019 Pazartesi 10:00 ASAYİŞ

Samsun'un Alaçam ilçesi doğumlu Turgut Aydın'ın 50 bin lirasını dolandıran Özbek gelin, İstanbul Ümraniye'de sivil polisler tarafından yakalandı.


Show Haber'de gündeme gelen 'Dolandırıcı Özbek Gelin' haberini izleyen bir vatandaş, İstanbul'da arkadaşının annesi için bulduğu bakıcının dolandırıcı Özbek geline benzemesi üzerine, arkadaşını uyardı. 

Bakıcı olarak buldukları Özbek kadının, Turgut Aydın'ın imam nikahı ile evlendiği ve 50 bin lirasını alarak ortalardan kaybolan Özbek geline benzemesi üzerine durumdan şüphelenen iki kafadar, plan yaparak Özbek kadını bakıcılık işi ile ilgili görüşmeye çağırdı. Aynı anda polislere de durumu ihbar eden kafadarlar, Samsun'un Alaçam ilçesi doğumlu Turgut Aydın'ın 50 bin lirasını alarak kaçan dolandırıcı Özbek gelini, İstanbul Ümraniye'de bulunan Tantavi mahallesinde kimlik kontrolü bahanesi ile yakalattı.

Dolandırıcı Özbek gelinin yakalanma anlarına ait görüntüler ise Samsun Kent Haber'e ulaştırıldı.. İşte Samsunlu vatandaşı dolandıran Özbek gelinin yakalanma anı görüntüleri..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Ömer A.

11 Aralık 2019 Çarşamba 23:56

Ayrıca haber içeriği kısmen yanlış..

Ömer. A

11 Aralık 2019 Çarşamba 23:27

Abimiz müsterih olsun. Kendisini ben teslim ettim polislere... Adalet herkese lazim. Bir vatandaş olarak duyarsız kalamazdım..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkan adayı Teyyare'den itiraf gibi açıklamalar

AK Parti Samsun İl Başkan adayı Teyyare'den itiraf gibi açıklamalar