25 Nisan 2019 Perşembe

SAMSUN'UN ATAKUM İLÇESİNDE DENİZDE KAYBOLAN GENCİN CESEDİ BULUNDU

Samsun'un Atakum ilçesinde denizde kaybolan gencin cesedi bulundu

Samsun'un Atakum ilçesinde ağabeyi ve yengesi ile denize girdikten sonra kaybolan 17 yaşındaki Seyfettin Ceylan isimli gencin bulunması için olay yerine giden gazeteci İlyas Gün drone ile arama çalışmalarına destek verdi ancak talihsiz gencin cesedi bulundu.

30 Temmuz 2018 Pazartesi 13:22 ASAYİŞ

Samsun'un Atakum ilçesinde serinlemek için denize girdikten sonra kaybolan 17 yaşındaki Seyfettin Ceylan isimli gencin cesedi su yüzeyinde bulundu.

 

Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri Mahallesi'nde ağabeyi ve yengesi ile serinlemek için denize giren Seyfettin Ceylan bir süre sonra gözden kayboldu. Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen Samsun Emniyet Müdürlüğü Deniz Şubesine bağlı ekipler yaklaşık 2 saat boyunca kaybolan genci bulmak için arama çalışması yaptı. Çalışmaları izleyen gencin yakınları sinir krizi geçirdi.

Haber takibi için olay yerinde bulunan Anadolu Ajansı Samsun Bölge Müdürlüğünde görevli muhabir İlyas Gün de polis ekiplerinin suda arama çalışmalarına drone ile destek verdi. Kaybolan genci bulmak için drone görüntülerinden yararlanılarak havadan da arama yapıldı.

Seyfettin Ceylan'ın cesedi bir süre sonra kaybolduğu yerden su yüzeyine çıktı. Dalgıçlar ve vatandaşlar tarafından kıyıya taşınan ceset otopsi yapılmak üzere 112 Acil Servis ekipleri tarafından özel hastaneye götürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen NATO'nun 3 askeri gemisi Samsun Limanına demir attı

Samsun'a gelen NATO'nun 3 askeri gemisi Samsun Limanına demir attı