28 Ekim 2020 Çarşamba

SAMSUN'UN BAFRA İLÇESİNDE AYNI GÜN İÇİNDE İKİ İNTİHAR OLAYI YAŞANDI

Samsun'un Bafra ilçesinde aynı gün içinde iki intihar olayı yaşandı

Samsun'un Bafra ilçesinde aynı gün içinde iki intihar olayı yaşandı. Bafra ilçesinde bugün 3'üncü kattan atlayan 22 yaşındaki bir bayan hayatını kaybederken, 19 yaşındaki başka bir bayan ise bileklerini keserek intihara kalkıştı.

24 Nisan 2019 Çarşamba 18:53 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesinde aynı gün içinde yaşanan iki intihar olayı ile büyük bir şok yaşandı. Bafra ilçesinde önce 22 yaşındaki bir bayan 3'üncü kattan atlayarak canına kıydı, ardından ise 19 yaşındaki bir kız bileklerini keserek intihara kalkıştı.


Bafra ilçesine bağlı  Fevzi çakmak mahallesinde bugün 22 yaşındaki Emine K. isimli bir bayan evinin 3'üncü katından aşağıya atlayarak intihar etti. Üçüncü kattan atlayarak intihar eden Emine K. kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Bafra ilçesi bu intihar olayı ile sarsılırken, bugün ilçede ikinci bir intihar girişimi daha oldu. Bafra ilçesinde yaşanan ikinci intihar olayı Gazipaşa mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye  göre Bafra ilçesine bağlı Gazipaşa mahallesinde 19 yaşındaki K.Ç isimli bir bayan önce ilaç içti ardından da bileklerini kesti. İlaç içip ardından da bileklerini kesen 19 yaşındaki bayanın Bafra Devlet Hastanesine kaldırıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik eski Belediye Başkanı Osman Genç mali hesapların incelemeye alındığı iddiasını yalanladı

Canik eski Belediye Başkanı Osman Genç mali hesapların incelemeye alındığı iddiasını yalanladı