04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN'UN BAFRA İLÇESİNDE SERİ İNTİHAR ŞOKU! İKİ KİŞİ HAYATINA SON VERDİ

Samsun'un Bafra ilçesinde seri intihar şoku! İki kişi hayatına son verdi

Samsun'un Bafra ilçesinde seri intihar şoku! Bafra ilçesinde 7 Şubat tarihinde 20 yaşındaki Dursun Yılmaz'ın ardından 58 yaşındaki İsmail Ayfer isimli bir vatandaş da intihar ederek yaşamına son verdi.

09 Şubat 2021 Salı 10:58 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesinde peş peşe iki intihar olayı yaşandı. Bafra ilçesinde önceki gün 20 yaşındaki Dursun Yılmaz isimli genç tüfekle kafasına ateş ederek hayatına son verirken, bu olayın hemen ardından ise 60 yaşındaki bir kişi de pompalı tüfekle intihar etti.


Bafra ilçesinde 7 Şubat 2021 tarihinde yaşanan intihar olayında Dursun Yılmaz isimli genç ölü olarak bulundu. Olay yerinde yapılan incelemede Dursun Yılmaz'ın kafasına tüfekle ateş ederek hayatına son verdiği belirlendi. Bu acı olayın ardından bir gün sonra 8 Şubat 2021 tarihinde ise yine Bafra ilçesinde 60 yaşında olduğu bildirilen İsmail Ayfer isimli vatandaş pompalı tüfekle Koşuköyü mahallesinde intihar etti. Bafra ilçesinde birer gün arayla yaşanan iki intihar olayı şoke etti.

SAMSUNDA PEŞPEŞE İNTİHAR OLAYLARI YAŞANDI
Samsun'da 8 Aralık 2021 tarihinde avukat Mehmet Erdem Sabit, 14 Aralık 2020 tarihinde Salıpazarı ilçesinde Serkan Mete, 30 Aralık 2020 tarihinde ise esnaf olduğu bildirilen İ.T isimli vatandaş intihar etmişti. Samsun'u Türkiye gündemine düşüren intihar olayı ise eline iş-aş yazıp 10 Aralık 2020 tarihinde kendini asarak intihar eden Metin I'nın olayı oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş'dan Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasına teşekkür ziyareti

Necattin Demirtaş'dan Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasına teşekkür ziyareti