26 Ekim 2021 Salı

SAMSUN'UN ÇARŞAMBA İLÇESİNDE 3 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ SİLAHLI ÇATIŞMANIN SEBEBİ BELLİ OLDU

Samsun'un Çarşamba ilçesinde 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmanın sebebi belli oldu

Samsun'un Çarşamba ilçesinde 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmanın sebebi belli oldu. Çarşamba ilçesinde çıkan silahlı çatışmada Murat Aşar ile birlikte Turan Tekcan'ın oğulları Alptuğbey Tekcan ve kardeşi Göktuğbey Tekcan öldü.

23 Temmuz 2017 Pazar 13:42 ASAYİŞ
Samsun'un Çarşamba ilçesinde dün gece yaşanan silahlı çatışmada ölen kişi sayısı ile ilgili ajanslar düzeltme geçti. Dün gece Çarşamba ilçesinde yaşanan silahlı çatışmada ölü sayısının 4 olduğu bilgisi paylaşılmıştı. Olayla ilgili yapılan düzeltmede silahlı çatışmada 3 kişinin öldüğü bir kişinin ise ağır yaralandığı bildirildi.

Çarşamba ilçesinde meydana gelen silahlı çatışmanın ise otomobil park etme meselesinden çıktığı öğrenildi. Tekcanlar ile Semercioğlu grubu arasında çıkan kavga silahlı çatışmaya dönüştü. Birbirlerine ateş eden 2 grupta bulunan 3 kişi öldü, 1 kişi de ağır yaralandı. Olayda 46 yaşındaki Murat Aşar, 20 yaşındaki Alptuğbey Tekcan ve kardeşi 18 yaşındaki Göktuğbey Tekcan öldü, 26 yaşındaki Mustafa Salih Semercioğlu ise, ağır yaralandı. Yaralı Salih Semercioğlu Çarşamba Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Murat Aşar, Alptuğbey Tekcan ve Göktuğbey Tekcan'ın cesetleri otopsi yapılmak üzere Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili çok sayıda kişi gözaltına alınırken soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Borsa İstanbul'da BIST güne yüzde 0,34 yükselişle başladı

Borsa İstanbul'da BIST güne yüzde 0,34 yükselişle başladı