26 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'UN SALIPAZARI İLÇESİ DOĞUMLU ŞEHİT SAMET TOKUR'UN NAAŞI MEMLEKETİNE GETİRİLDİ

Samsun'un Salıpazarı ilçesi doğumlu şehit Samet Tokur'un naaşı memleketine getirildi

Amanos Dağlarında teröristlerle çıkan çatışmada yaralandıktan sonra şehit düşen Samsun'un Salıpazarı ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Samet Tokur'un cenazesi memleketi Samsun'a getirildi.

27 Mart 2018 Salı 20:07 ASAYİŞ

Samsun'un Salıpazarı ilçesi doğumlu şehit jandarma uzman çavuş Samet Tokur'un naaşı askeri uçakla baba ocağı Samsun'a getirildi. Şehit Samet Tokur'un cenazesi Çarşamba Havaalanında törenle karşılandı.


Adana'daki İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen törenin ardından askeri uçakla Samsun Çarşamba Havalimanı'na getirilen şehit Samet Tokur'un cenazesini, yakınları, Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Piyade Alpay Recep Ali Üstün, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel ile diğer yetkililer karşıladı.Şehit Samet Tokur'un cenazesi için Çarşamba Havaalanında yapılan karşılama törenine Ankara'da bulunan eşi Melike Tokur ile İstanbul'daki annesi Nazmiye ve babası Sebahattin Tokur katılamadı. Salıpazarı ilçesi doğumlu şehit Samet Tokur'un eşi Melike Tokur ile İstanbul'daki annesi Nazmiye ve babası Sebahattin Tokur'un bu gece uçakla Samsun'a geleceği öğrenildi.

Şehit Samet Tokur'un cenazesi yarın (28 Mart 2018 Çarşamba) Samsun'un Salıpazarı ilçesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından ilçede bulunan şehitlikte toprağa verileceği bildirildi. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Türkiye Sivil Toplum Hareketi Samsun İl Başkanlığına işadamı Salih Şahin getirildi

Türkiye Sivil Toplum Hareketi Samsun İl Başkanlığına işadamı Salih Şahin getirildi