17 Haziran 2021 Perşembe

SAMSUN'UN TEKKEKÖY İLÇESİ ALTINKAYA MAHALLESİNDE 3 ÇOCUĞUN CESEDİ GÖLETTE BULUNDU

Samsun'un Tekkeköy ilçesi Altınkaya mahallesinde 3 çocuğun cesedi gölette bulundu

Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde 3'ü de akraba olan Adem Besler, Giray Besler ve Turan Besler isimli çocukların Altınkaya Mahallesinde bulunan gölette cesetleri bulundu.

01 Ağustos 2019 Perşembe 09:56 ASAYİŞ

Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde 3'ü de akraba olan 3 çocuk Altınkaya Mahallesi'ndeki gölette boğularak can verdi.


Samsun'un Tekkeköy ilçesinde kendilerinden bir süredir haber alınamayan ve serinlemek için gölete girdiği belirlenen 3 çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.

POLİS, AFAD VE DALGIÇLAR SEFERBER OLDU
Tekkeköy İlçesine bağlı Altınkaya Mahallesinde meydana gelen olayda, yaşları 15 ile 17 arasında olan amca çocukları Adem Besler, Giray Besler ve Turan Besler, sıcak havadan bunalarak gölete girdi. Yakınları, bir süre sonra eve dönmeyen çocukların kıyafetlerini gölet kenarında buldu. Çocuklara ulaşamayan yakınlarının ihbarı üzerine olay yerine polis, AFAD ve dalgıç ekipleri sevk edildi. Kayıp çocuklar için gölette arama çalışması başlatıldı.

Yapılan çalışma sonucunda Samsun Emniyet Müdürlüğü Su altı Grup Amirliği’ne bağlı Kurbağa Adamlar tarafından 3 çocuğun cansız bedenine ulaşıldı. Kıyıya çıkarılan çocukların cenazeleri otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bir kamu çalışanı 13 yaşındaki kızı cinsel içerikli mesajlarla taciz etti

Samsun'da bir kamu çalışanı 13 yaşındaki kızı cinsel içerikli mesajlarla taciz etti