16 Ocak 2021 Cumartesi

SAMSUN'UN YAKAKENT İLÇESİNDE EŞEK YAŞLI ADAMA SALDIRIP HASTANELİK ETTİ

Samsun'un Yakakent ilçesinde eşek yaşlı adama saldırıp hastanelik etti

Samsun'un Yakakent ilçesine bağlı Kürüz mahallesinde Mehmet Aydoğdu isimli vatandaş bir eşeğin saldırısına uğrayarak hastanelik oldu.

08 Ağustos 2019 Perşembe 17:29 ASAYİŞ

Samsun'un Yakakent ilçesine bağlı Kürüz mahallesinde 62 yaşındaki Mehmet Aydoğdu bir eşeğin saldırısına uğrayarak ağır yaralandı.


Yakakent ilçesine bağlı Kürüz mahallesinde yaşanan olayda akrabası Salih Aydoğdu'nun evin bahçesine bağladığı eşek, buradan geçen Mehmet Aydoğdu'ya biranda saldırdı. 

62 yaşındaki Mehmet Aydoğdu'yu altına alan eşek, yaşlı adamı boğazından ısırdı. Eşeğin saldırması sonucu kollarında, kaburgalarında, kalça kemiğinde kırıklar oluşan Mehmet Aydoğdu'nun kafasında ve boyun bölgesinde ise yaralar meydana geldi. Kendisine saldıran eşekten güçlüklü kurtulan Mehmet Aydoğdu, sürünerek evin bahçesinden yola çıkarak yardım gelmesini bekledi. Yaklaşık yarım saat boyunca yardım gelmesini bekleyen Mehmet Aydoğdu'nun daha sonra olay yerinden geçen vatandaşlar tarafından bulunduğu ve olay yerine çağrılan ambulans ile Alaçam Devlet Hastanesine kaldırıldığı buruda yapılan ilk müdahalenin ardından talihsiz adamın 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine kaldırıldığı öğrenildi.
samsunkenthaber.com.tr



YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun İl Başkanlığı denize kanalizasyon akıtılması olayı için idari soruşturma istedi

CHP Samsun İl Başkanlığı denize kanalizasyon akıtılması olayı için idari soruşturma istedi