21 Ocak 2021 Perşembe

ŞEHİDİN VAR SAMSUN! İDLİB'DEN ACI HABER ALAÇAMLI ŞÜKRÜ ELİBOL ŞEHİT OLDU

Şehidin var Samsun! İdlib'den acı haber Alaçamlı Şükrü Elibol şehit oldu

Şehidin var Samsun! İdlib'den acı haber..Samsun'un Alaçam ilçesi nüfusuna kayıtlı Uzman Onbaşı Şükrü Elibol, İdlib'de şehit oldu.

26 Şubat 2020 Çarşamba 23:34 ASAYİŞ

Şehidin var Samsun! İdlib'den acı haber.. Samsun'un Alaçam ilçesi doğumlu uzman Onbaşı Şükrü Elibol'un Suriye'nin İblib bölgesinde rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit olduğu açıklandı.


Alaçam ilçesi doğumlu olan uzman onbaşı Şükrü Elibol'un İbdilb'de şehit olduğunu Samsun Valisi Osman Kaymak duyurdu. Samsun Valisi Osman Kaymak, İblib'de şehit olan uzman onbaşı Şükrü Elibol ile ilgili yayınladığı mesajda, "Suriye'nin İblib bölgesinde rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit olan Samsunlu hemşehrimiz Uzman Onbaşı Şükrü Elibol'a Allah'tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına sabır, aziz milletimize başsağlığı dilerim" dedi.

Öte yandan İdlib'de şehit düşen uzman onbaşı Şükrü Elibol'un cenaze namazının 27 Şubat 2020 Perşembe günü Alaçam ilçesine bağlı Umutlu mahallesinde yer alan Toklu Camisinde ikindi namazında kılınacağı ve burada bulunan kabristanlıkta toprağa verileceği bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Alaçamlı şehit Şükrü Elibol'un cenaze namazının yeri ve saati açıklandı

Samsun Alaçamlı şehit Şükrü Elibol'un cenaze namazının yeri ve saati açıklandı