20 Mart 2019 Çarşamba

ŞEHİT TOLGA PEHLİVAN'IN ASTSUBAY KARDEŞİ GÖKHAN PEHLİVAN'IN AĞABEYİNİN TABUTUNA SON BAKIŞI

Şehit Tolga Pehlivan'ın astsubay kardeşi Gökhan Pehlivan'ın ağabeyinin tabutuna son bakışı

Samsun'un Bafra ilçesinde şehit astsubay üstçavuş Tolga Pehlivan'ın cenazesine astsubay olan kardeşi Gökhan Pehlivan şehit ağabeyinin tabutuna son kez dokunarak göz yaşı döktü.

07 Nisan 2018 Cumartesi 16:28 ASAYİŞ

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde teröristler tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının patlaması sonucu şehit olan astsubay üstçavuş Tolga Pehlivan'ın cenazesine astsubay olan kardeşi Gökhan Pehlivan ile birlikte astsubaylarda katıldı. 


Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın da hazır bulunduğu şehidin cenazesinde,  Samsun Valisi Osman Kaymak ile birlikte MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, AK Parti Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı, Hasan Basri Kurt, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsun İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu, Samsun Garnizon Komutanı Albay Recep Ali Üstün ile milletvekilleri ve vatandaşlar katıldı.  

Bafra ilçesi Yıldırım Beyazıt Camisinde kılınan cenaze namazında şehit Tolga Pehlivan'ın astsubay olan kardeşi Gökhan Pehlivan'da yer aldı.  Şehit astsubay üstçavuş Tolga Pehlivan'ın  kardeşi astsubay Gökhan Pehlivan, ağabeyinin tabutu başında göz yaşı döktü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da şehit Tolga Pehlivan'ın cenaze namazında protokol gerginliği çıktı

Samsun Bafra'da şehit Tolga Pehlivan'ın cenaze namazında protokol gerginliği çıktı