20 Haziran 2019 Perşembe

YEDİ KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİ OTOBÜS KAZASINDA SAMSUN'A İKİ ATEŞ BİRDEN DÜŞTÜ

Yedi kişinin hayatını kaybettiği otobüs kazasında Samsun'a iki ateş birden düştü

Samsun-Şanlıurfa seferini yapan yolcu otobüsünün Kahramanmaraş'ta devrilmesi sonucu hayatlarını kaybeden 7 kişi arasında bulunan Samsunlu uzman çavuş Doğan Cantürk ve Selahattin Turan'ın cenazeleri memleketlerinde toprağa verilecek.

17 Ekim 2018 Çarşamba 20:46 ASAYİŞ

Kahramanmaraş'ta Samsun-Şanlıurfa seferini yapan yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu hayatlarını kaybeden Samsun doğumlu uzman çavuş Doğan Cantürk ile er Selahattin Turan'ın cenazeleri memleketlerine gönderildi.


Kamil Koç firmasına ait 55 JA 466 plakalı yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu 7 kişi hayatını kaybederken, 27 kişi ise yaralanmıştı. Korkunç kazada hayatını kaybedenlerden iki kişinin ise Samsun doğumlu olan uzman çavuş Doğan Cantürk ile er Selahattin Turan olduğu açıklanmıştı.

Yaşanan kazada hayatını kaybeden ve Kilis'te görev yapan Samsun doğumlu uzman onbaşı Doğan Cantürk'ün 6 ay önce göreve başladığı ve babasının da emekli uzman çavuş olduğu öğrenildi. Gaziantep'te vatani görevine yapan Samsun'un Bafra ilçesi doğumlu er Selahattin Turan'ın ise askerliğinin bitmesine 3 ay kaldığı bildirildi.

Kazada yaşamını yitiren Samsun'un Bafra ilçesi doğumlu er Selahattin Turan'ın Samsun'da çiftçilik yapan ailesine yardım etmek için 15 gün izin aldığı ve birliğine döndüğü belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta'nın 3 partinin destek verdiği fındık önergesini AK Parti red etti

Erhan Usta'nın 3 partinin destek verdiği fındık önergesini AK Parti red etti