29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN TED KOLEJİNDE 8'İNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİ 'ARTIK LİSELİYİZ' DEDİ

Samsun TED Kolejinde  8'inci sınıf öğrencileri  'Artık Liseliyiz' dedi

Samsun TED Kolejinde liseye geçen ortaokulu öğrencileri için mezuniyet töreni yapıldı.

19 Haziran 2021 Cumartesi 15:18 EĞİTİM

Samsun TED Kolejinde 8'inci sınıf öğrencileri, 'Artık Liseliyiz' diyerek mezuniyetlerini kutladı.


TED Kolejinde gerçekleşen törene öğretmenlerin yanı sıra öğrenci velileride katılırken, TED Koleji Genel Koordinatörü Mustafa Erman burada gerçekleştirdiği konuşmada, pandemi sürecinde alınan önlemler, bu önlemler sayesinde vaka sayılarının azalması okul, idare, öğretmen ve öğrencilerin sürece ve sürecin getirdiği yeniliklere çok çabuk uyum sağlaması ve sınav hazırlık dönemi ile ilgili öğrenci velilerine bilgiler verdi. Erman konuşmasında ayrıca TED Koleji olarak öğrencilere pandemi sürecini atlatabilmeleri için psikolojik destekler verildiğine de dikkati çekti.

Bu konuşmanın ardından Samsun TED Kolejinde 8'inci sınıf öğrencileri için düzenlenen mezuniyet töreninde okul birincisi Ezgi Sude Doğan, okul ikincisi Ece Vural ve okul üçüncüsü Ahmet Volkan Turan, okul dördüncüsü Arda Deniz Oral, TED Genel Merkezinin gönderdiği başarı belgelerini aldılar. 

Mezuniyet töreninde okul birincisi Ezgi Sude Doğan'ın konuşması ve mezuniyet kütüğüne isminin çakılmasından sonra bayrak, flama ve meşale emanetlerinin devir teslimi ile kıymetli emanetler 7'inci Sınıf birincisi Elvin Kılıçarslan'a, sınıf ikincisi Doğu Mert Altınışık'a ve sınıf üçüncüsü Yenisey Karagül'e vekaleten de sınıf dördüncüsü Onur Güney'e verildi.

Mezuniyet için yapılan belge töreninde öğrencilere belgeleri verilirken öğrenciler devam eden müzik şöleni ile hem eğlenmiş hem de gurur dolu bir şekilde artık liseli olarak evlerine döndüler. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TED Samsun Koleji Özel Anaokulunda ilkokula geçen öğrencilere mezuniyet töreni

TED Samsun Koleji Özel Anaokulunda ilkokula geçen öğrencilere mezuniyet töreni