08 Mart 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA KAR YAĞIŞI NEDENİYLE 3 İLÇEDE OKULLAR 9 OCAK ÇARŞAMBA GÜNÜ TATİL EDİLDİ

Samsun'da kar yağışı nedeniyle 3 ilçede okullar 9 Ocak Çarşamba günü tatil edildi

Samsun'da 9 Ocak 2019 Çarşamba günü için Havza, Vezirköprü ve Çarşamba ilçelerinde okullara bir gün kar tatili verildi. Samsun'da kar yağışı nedeni ile 9 Ocak Çarşamba günü için okulların tatil edildiği ilçeler..

08 Ocak 2019 Salı 18:24 EĞİTİM

Samsun'da 3 ilçede okullara 9 Ocak Çarşamba günü için son dakika kar tatili haberi.. Samsun'un Vezirköprü, Havza ilçelerinin ardından  yaşanan yoğun kar yağışı nedeni ile 9 Ocak 2019 Çarşamba günü Çarşamba ilçesinde de okullar bir gün tatil edildi.


Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada, okulların kar yağışı nedeni ile tatil edildiği Havza ve Vezirköprü ilçeleri ile ilgili şu bilgi verildi.
"Vezirköprü ve Havza ilçelerimizde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 09.01.2019 Çarşamba günü tüm okullarda eğitime bir gün ara verilmiştir.Ayrıca adı geçen ilçelerde aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel idari izinli sayılacaktır."

ÇARŞAMBA İLÇESİNDE OKULLARA KAR  TATİLİ
"Yoğun kar yağışı nedeniyle 09.01.2019 Çarşamba günü Çarşamba ilçemize bağlı Gülören İlkokulu (Taşıma merkezi), Kabaceviz Yeni Mahalle İlk ve Orta Okulu (Taşıma merkezi), Gökçe Çakmak İlk ve Ortaokulu (Taşıma merkezi), Köroğlu İlkokulu (Birleştirilmiş Sınıflı), Köroğlu Damat İlkokulu (Birleştirilmiş sınıflı) ve Ticaret Borsası Karakaya İlkokulu (Birleştirilmiş sınıflı)’ nda eğitime bir gün ara verilmiştir."


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Çarşamba günü için okullar 17 ilçede kar nedeniyle tatil edildi

Samsun'da Çarşamba günü için okullar 17 ilçede kar nedeniyle tatil edildi