21 Ocak 2021 Perşembe

SAMSUN'DA KAR YAĞIŞI NEDENİYLE PAZARTESİ GÜNÜ OKULLAR 8 İLÇEDE TATİL EDİLDİ

Samsun'da kar yağışı nedeniyle Pazartesi günü okullar 8 ilçede tatil edildi

Samsun'da kar yağışı nedeni ile Pazartesi günü için okullar 8 ilçede tatil edildi. Samsun'da 7 Ocak 2019 Pazartesi günü için okulların kar tatili olduğu ilçeler..

06 Ocak 2019 Pazar 23:58 EĞİTİM

Samsun'da yoğun kar yağışının yaşandığı Ladik, Asarcık, Kavak, Vezirköprü, Havza, 19 Mayıs, Ayvacık ve Yakakent  ilçelerinde 7 Ocak 2019 Pazartesi günü için okullar tatil edildi.


Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada 7 Ocak 2019 Pazartesi günü için Samsun'a bağlı Ladik, Asarcık, Kavak, Vezirköprü, Havza, 19 Mayıs, Ayvacık ve Yakakent ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeni ile okulların tatil edildiği duyuruldu. Samsun Valiliği ayrıca kar yağışının yaşandığı Ladik, Asarcık, Kavak, Vezirköprü Havza ve 19 Mayıs ilçelerinde hamile ve engelli kamu personelinin de Pazartesi günü için idari izinli sayılacağını açıkladı.

19 MAYIS İLÇESİNDE DE KAR TATİLİ VAR
Samsun Valiliği kar tatili verilen ilçelerle ilgili yaptığı yeni açıklamada ise şu bilgileri verdi.
"Samsun'un 19 Mayıs ilçemizde bulunan Karagöl, Kuşkayası ve Kösedik İlk-Ortaokullarında 07.01.2019 Pazartesi günü eğitime bir gün ara verilmiş olup bu mahallelerden ilçe merkezine taşımalı olarak gelen tüm kademedeki  öğrenciler aynı gün izinli sayılacaktır."

YAKAKENT TATİL
Yoğun kar yağışı nedeniyle, 07.01.2019 Pazartesi günü Yakakent ilçemize bağlı Karaaba İlk ve Ortaokulu'nda eğitime bir gün ara verilmiştir.

AYVACIK TATİL
Ayvacık ilçemizde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 07.01.2019 Pazartesi günü tüm okullarda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personeller de idari izinli sayılacaklardır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak Alaçam'da köy ürünleri pazarından alış veriş yaptı

Samsun Valisi Osman Kaymak Alaçam'da köy ürünleri pazarından alış veriş yaptı