22 Ekim 2021 Cuma

EREN GÜNHAN ULUSOY, TÜRKİYE'NİN EN GENÇ CEO'LARI ARASINDA 5'İNCİ SIRADA

Eren Günhan Ulusoy, Türkiye'nin en genç CEO'ları arasında 5'inci sırada

Samsun'da faaliyet gösteren Ulusoy Un Fabrikasının Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, yönettiği 3 milyar 052 milyon TL'lik ciroyla Türkiye'nin en genç CEO'ları arasında 5'inci sırada yer aldı.

08 Eylül 2020 Salı 16:12 EKONOMİ

Samsun'un genç ve başaralı işadamları arasında yer alan Ulusoy Un Fabrikasının Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, Economist Dergisi tarafından Türkiye'nin en genç 5'inci CEO'su olarak gösterildi.


Türkiye çapında 40 yaş altı ve en güçlü 40 genç CEO'yu belirleyen Economist Dergisi, Samsun'dan da Eren Günhan Ulusoy'u listenin 5'inci sırasına koydu.

Ulusoy Un Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Günhan Ulusoy, 2020 yılı için Türkiye'nin en genç, en güçlü 40 yaş altı 5'inci CEO'su seçilmesi ve genç CEO'lara sunduğu tavsiyelerde,  "Bir işe başlamadan önce risk hesaplarını yapıp, girişimlerde bulunmaktan çekinmesinler. İş hayatı bir yarış ve her zaman mevcut fırsatları, daha az riskle değerlendirebilecek rakipler bulunuyor. Bu yüzden bilgi ve tecrübeye güvenip, risk hesabı da doğru yapıldıktan sonra zaman kaybetmeden girişimde bulunmak başarıya giden yolu gösteriyor" dedi.

Ulusoy Un’un genç yönetim kurulu başkanı ve CEO’su Eren Günhan Ulusoy, yönettiği 3 milyar 052 milyon TL’lik ciroyla Türkiye'nin en genç CEO'ları arasında bu sene 5'inci olurken, Eren Günhan Ulusoy, aynı zamanda Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) Başkanlığını, 2019 yılından beri de Uluslararası Un Sanayicileri ve Hububatçılar Birliği (IAOM) Avrasya Bölgesi Direktörlüğünü yürütüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı KoronaVirüs'e yakalandı

Samsun'da Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı KoronaVirüs'e yakalandı