28 Ocak 2022 Cuma

HALK BANKASI GENEL MÜDÜRÜ ARSLAN SAMSUN'DA KADIN GİRİŞİMCİLERE MÜJDE VERDİ

Halk Bankası Genel Müdürü Arslan Samsun'da kadın girişimcilere müjde verdi

Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan, Üreten Kadınlar toplantısı için geldiği Samsun'da kadın girişimcilere müjde verdi.

30 Haziran 2021 Çarşamba 17:16 EKONOMİ

Samsun'a gelen Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan, kadın girişimciler için dijital kredi başvuru uygulamasını başlattıklarını açıkladı.


Samsun'da gerçekleştirilen 'Halk Bankası Üreten Kadınlar' toplantısına katılan Genel Müdürü Osman Arslan, dijital kredi sistemi ile kadın girişimcilerin beklemeden ve zaman kaybetmeden kredileri ile ilgili sonucu alacaklarını belirtti. Samsun'un da aralarında bulunduğu 9 şehirde toplam 2600 kadın girişimciye destek verdiklerini kaydeden Halk Bankası Genel Müdürü Arslan, hayata geçen yeni uygulama ile bankaya gitmeden dijital kredi başvurusu yapılacağını, tek tuşla belgelerin onaylanacağını ve 24 saat için de başvuru sonucunun verileceğini vurguladı.Halk Bankası Genel Müdürü Arslan, Samsun'da katıldığı bu toplantının yanı sıra Samsun Ticaret ve Sanayi Odasını da ziyaret etti.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Bölge Müdürü Erdoğan Özdemir ve beraberindeki heyet ile birlikte, Samsun Ticaret ve Sanayi Odasına yaptığı ziyarette Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kadir Beytekin ve Süleyman Hızır, Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Tüfekçi tarafından karşılandı.Bafra TSO Meclis Başkanı Nur Aydıner Meral'in de bulunduğu ziyarette Meclis Başkanı Haluk Akyüz, Oda projeleri ve yürüttükleri çalışmalar hakkında Arslan’ı bilgilendirdi. Akyüz ayrıca, özellikle pandemi dönemi başta olmak üzere her zaman üreten ve istihdam sağlayan KOBİ'lere desteklerinden dolayı Arslan’a teşekkür etti. Oldukça samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, misafirperverliklerinden dolayı Samsun TSO yönetimine teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Saathane Meydanında yakılan iş yerlerinin yerine yapılacak binaların temeli atıldı

Samsun Saathane Meydanında yakılan iş yerlerinin yerine yapılacak binaların temeli atıldı